Dvaja malí migranti terorizujú celú školu v Nemecku. Obchytkávajú dievčatá a nadávajú im do ku... - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Dvaja malí migranti terorizujú celú školu v Nemecku. Obchytkávajú dievčatá a nadávajú im do ku…

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dvaja mladí utečenci zo Sýrie Jalil a Kamal (obaja 12 rokov) sa rozhodli začleniť do nemeckej spoločnosti po svojom. Hneď po svojom príchode do Nemecka zo Sýrie, odkiaľ vraj utekali pred strašnou vojnou, začali terorizovať svojich nemeckých spolužiakov.

Bežne ohmatajú prsia nemeckým malým dievčatám, siahajú im na genitálie a nadávajú do “kuriev”. Nemeckých chlapcov zase škrtia, alebo im preťahujú plastové sáčky cez hlavu a chcú ich udusiť. To všetko sa odohráva na základnej škole vo východonemeckom Guben.

Rodičia nemeckých detí začínajú byť zúfalí, ich oznámenia na polícii boli vždy okamžite odložené, ich opakované sťažnosti u vedenia školy vždy skončia v koši a vedenie školy odmieta akékoľvek návrhy riešení a ešte rodičov poučujú o nutnej tolerancii k chudákom utečencom. Škola je vraj zapojená do projektu “proti rasizmu” a riaditeľ nechce asi prísť o prémie a prácu.

Rodičia sa boja riešiť túto situáciu sami, napríklad tak, že by sami dohovorili rodičom utečencom, pretože migranti sa takto bežne chovajú k neveriacim (k tým, ktorí nie sú moslimovia). Moslimovia totiž všetkých, ktorí neveria v Alaha, majú za bezcenných.

Rovnako tak sa boja aj nemeckí študenti, pretože by boli automaticky označení za rasistov a tak sa nechajú šikanovať utečencami.

Nemecké mestečko Gube, kde sa nachádza táto škola, má asi 17 tisíc utečencov a ešte do roku 2014 tu bol klud. V roku 2015 sem bolo pridelených 1200 migrantov a celé mesto teraz trpí. Aj toto je dôsledok migrácie, ktorú podporujú liberáli a EÚ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *