Dúhový pochod v Banskej Bystrici prišli podporiť aj satanisti - MAGAZÍN 1
Slovensko

Dúhový pochod v Banskej Bystrici prišli podporiť aj satanisti

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Túto sobotu sa konal v Banskej Bystrici Dúhový pochod, ktorý organizujú LGBTI skupiny.

LGBTI komunita bojuje za práva lesieb, gejov, bisexuálov, transrodových (muži čo si obliekajú ženské šaty a maľujú sa) intersexuálnych osôb a ostatných ľudí, ktorí nevedia, aké sú pohlavie a cítia sa v spoločnosti dotknutí.

Centrom Banskej Bystrice pochodovali s farebnými vlajkami, ktoré reprezentujú LGBTI komunitu, ako farebnosť a rovnosť.

Zúčastnená mamička aj so svojim dieťaťom považuje takéto pochody za správnu vec.

„Považujem za správnu vec, viesť aj svoje deti k rovnosti, medzi ľuďmi a k tomu že, nerobme medzi sebou úplne nezmyselné rozbroje“ povedala matka, ktorá na takýto pochod vzala aj svojho malého syna.

Dúhový pochod prišli podporiť aj vyznávači Satana, ktorí si hovoria Satanova komunita. O tejto komunite sme písali v tomto článku. Satanisti napríklad veria, že ak by bol dnes na zemi Ježiš, bol by Satan, alebo podporujú drogy či transexualitu.

Na Slovensku máme symbol LGBTI komunity, ktorý sa prezentuje svojimi videami. Ide o istého Adama, ktorý je transexuál a vo svojich videách, ktoré sledujú prevažne mladí ľudia, či deti, sa prezentuje v ženskom spodnom prádle. Aj Adam sa chystá sa podobný Dúhový pochod v Bratislave.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *