Dúhový pochod v Banskej Bystrici prišli podporiť aj satanisti

Túto sobotu sa konal v Banskej Bystrici Dúhový pochod, ktorý organizujú LGBTI skupiny.

LGBTI komunita bojuje za práva lesieb, gejov, bisexuálov, transrodových (muži čo si obliekajú ženské šaty a maľujú sa) intersexuálnych osôb a ostatných ľudí, ktorí nevedia, aké sú pohlavie a cítia sa v spoločnosti dotknutí.

Centrom Banskej Bystrice pochodovali s farebnými vlajkami, ktoré reprezentujú LGBTI komunitu, ako farebnosť a rovnosť.

Zúčastnená mamička aj so svojim dieťaťom považuje takéto pochody za správnu vec.

„Považujem za správnu vec, viesť aj svoje deti k rovnosti, medzi ľuďmi a k tomu že, nerobme medzi sebou úplne nezmyselné rozbroje“ povedala matka, ktorá na takýto pochod vzala aj svojho malého syna.

Dúhový pochod prišli podporiť aj vyznávači Satana, ktorí si hovoria Satanova komunita. O tejto komunite sme písali v tomto článku. Satanisti napríklad veria, že ak by bol dnes na zemi Ježiš, bol by Satan, alebo podporujú drogy či transexualitu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Na Slovensku máme symbol LGBTI komunity, ktorý sa prezentuje svojimi videami. Ide o istého Adama, ktorý je transexuál a vo svojich videách, ktoré sledujú prevažne mladí ľudia, či deti, sa prezentuje v ženskom spodnom prádle. Aj Adam sa chystá sa podobný Dúhový pochod v Bratislave.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353