Držali ho dvaja policajti a muž dokázal prevrátiť štvorkolku a utiekol im! Odkiaľ mal toľko sily? (Video)

To, čo sa dialo na čerpacej stanici v malom mestečku na východe Čiech snáď nie je ani možné. Pre nás z neznámeho dôvodu tam dvaja príslušníci polície bojovali s mužom na štvorkolke.

Jeho výkon však vyzerá, ako keby to ani nebolo možné! Na videu, ktoré zdieľajú tisíce ľudí môžeme vidieť, ako dvaja policajti bojujú s mužom, ktorý má na sebe prilbu a snaží sa dostať naspať na štvorkolku, ktorá je však prevrátená na zemi.

Dvaja muži zákona sa na neho doslova zavesia a on aj cez to všetko dokáže spolu s nimi napraviť štvorkolku naspäť na kolesá a dokáže sa odtrhnúť od policajtov a ujsť! Muž, ktorý to dokázal, musel mať naozaj veľkú silu, keď dokázal s dvomi policajtmi na chrbte, prevrátiť svoje vozidlo a ešte utiecť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353