Zo sveta

Drogy z neho urobili za pár týždňov totálnu trosku

Závislosti ničia život nie len tým, ktorí sa stanú obeťou, ale aj blízkej rodine a ich známym.

Cody Bishop bol poriadny chlap, ktorý však podľahol drogám a heroín s pervitínom ho zmenili na nepoznanie. Jeho matka Jennifer Salfen-Tracy zverejnila fotografia, ktoré sú od seba staré len 7 mesiacov.

Z Codyho sa stal bezdomovec závislý na drogách a matka o ňom celé týždne nepočula. Fotografie ukazujú hrozný dôsledok týchto drog. Za 7 mesiacov sa z vás stane totálna troska, z ktorej ide strach.

Matka Codyho upozorňuje na obrovské množstvo závislých v USA. Centrum pre závislosti v Amerika hovorí o číslach 21 miliónov Američanov, ktorí majú aspoň jednu závislosť, ale iba desatina z nich je liečená. Pól milióna Američanov pravidelne užíva heroín.

Od roku 1999 do roku 2017 zomrelo v dôsledku predávkovania akoukoľvek drogou vyše 700 000 občanov USA. Závislosť od drog a alkoholu má pre americkú ekonomiku veľký dopad, pretože to rozpočet stojí až niekoľko stoviek miliárd dolárov ročne.

One Reply to “Drogy z neho urobili za pár týždňov totálnu trosku”

  1. Fascinating theme.
    This theme post’s with supportive data about developing recovery associations utilizing appealing showcasing strategies.
    This subject additionally includes recuperation ventures for medication and liquor compulsion.
    Purchase online prescriptions for medication and liquor dependence treatment-„edpillsonline“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *