Drogy z neho urobili za pár týždňov totálnu trosku - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Drogy z neho urobili za pár týždňov totálnu trosku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Závislosti ničia život nie len tým, ktorí sa stanú obeťou, ale aj blízkej rodine a ich známym.

Cody Bishop bol poriadny chlap, ktorý však podľahol drogám a heroín s pervitínom ho zmenili na nepoznanie. Jeho matka Jennifer Salfen-Tracy zverejnila fotografia, ktoré sú od seba staré len 7 mesiacov.

Z Codyho sa stal bezdomovec závislý na drogách a matka o ňom celé týždne nepočula. Fotografie ukazujú hrozný dôsledok týchto drog. Za 7 mesiacov sa z vás stane totálna troska, z ktorej ide strach.

Matka Codyho upozorňuje na obrovské množstvo závislých v USA. Centrum pre závislosti v Amerika hovorí o číslach 21 miliónov Američanov, ktorí majú aspoň jednu závislosť, ale iba desatina z nich je liečená. Pól milióna Američanov pravidelne užíva heroín.

Od roku 1999 do roku 2017 zomrelo v dôsledku predávkovania akoukoľvek drogou vyše 700 000 občanov USA. Závislosť od drog a alkoholu má pre americkú ekonomiku veľký dopad, pretože to rozpočet stojí až niekoľko stoviek miliárd dolárov ročne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *