Spoločnosť

Dražovský kostolík pri Nitre zakryli vlajkou Európskej Únie

Nádhernú historickú pamiatku z 11. storočia, ktorá sa nachádza pri Nitre dnes zakryli vlajkou Európskej Únie.

Upozornila na to Televízia Nitrička no momentálne nemáme viac informácii.

Trump proti všetkým! Americký prezident nepodpísal zmluvu, ktorá má cenzúrovať ľudí na internete

Reakcie ľudí sú však len negatívne a v komentároch pod príspevok sa vyjadrili proti tejto akcii. Nikomu sa nepáči, že krásna Slovenská pamiatka, akou je Kostol svätého Michala archanjela (Dražovce), bola zakrytá vlajkou. Niektorí to vidia ako provokáciu.

Čo si o tom myslíte vy? Napíšte nám do diskusie a zdieľajte tento príspevok.

67 Replies to “Dražovský kostolík pri Nitre zakryli vlajkou Európskej Únie

  1. Drzá, hnusná, umelá, falošná propagacia Zákernej, protivnej, slizskej, zvrátenej EU, ktorú vedú psychopati a slúžia tam vlastizradcovia národných štatov !!!

  2. Strašná trapošina, poškodil kostolík? Ak nie neviem čo tu zvraciate nad EU a nejakou aktivitou, ktorej význam sice nepoznám, ale je asi legitímny. Na Bradle počas oslav Štefánika, viali desiatky Kotlebovych zástav, co bolo na grcanie a nikto sa z toho nepokadil. Teraz tu zrazu máme dáky hrozný incident pri komentovaní, ktorého sa odbavujú lúzri, ktorí keď uz zajdu k Drážovskému kostoliku sa vymočia niekde poblíž a kludne odhodia plechovku od piva niekde cestou.

    1. Základná ochrana kultúrnej pamiatky (1) Základná ochrana kultúrnej pamiatky je súhrn činností a opatrení vykonávaných na predchádzanie ohrozeniu, poškodeniu, zničeniu alebo odcudzeniu kultúrnej pamiatky, na trvalé udržiavanie dobrého stavu vrátane prostredia kultúrnej pamiatky a na taký spôsob využívania a prezentácie, ktorý zodpovedá jej pamiatkovej hodnote a technickému stavu. (2) V bezprostrednom okolí nehnuteľnej kultúrnej pamiatky nemožno vykonávať stavebnú činnosť ani inú činnosť, ktorá by mohla ohroziť pamiatkové hodnoty kultúrnej pamiatky. Bezprostredné okolie nehnuteľnej kultúrnej pamiatky je priestor v okruhu desiatich metrov od nehnuteľnej kultúrnej pamiatky; desať metrov sa počíta od obvodového plášťa stavby, ak nehnuteľnou kultúrnou pamiatkou je stavba, alebo od hranice pozemku, ak je nehnuteľnou kultúrnou pamiatkou aj pozemok.

  3. Základná ochrana kultúrnej pamiatky (1) Základná ochrana kultúrnej pamiatky je súhrn činností a opatrení vykonávaných na predchádzanie ohrozeniu, poškodeniu, zničeniu alebo odcudzeniu kultúrnej pamiatky, na trvalé udržiavanie dobrého stavu vrátane prostredia kultúrnej pamiatky a na taký spôsob využívania a prezentácie, ktorý zodpovedá jej pamiatkovej hodnote a technickému stavu. (2) V bezprostrednom okolí nehnuteľnej kultúrnej pamiatky nemožno vykonávať stavebnú činnosť ani inú činnosť, ktorá by mohla ohroziť pamiatkové hodnoty kultúrnej pamiatky. Bezprostredné okolie nehnuteľnej kultúrnej pamiatky je priestor v okruhu desiatich metrov od nehnuteľnej kultúrnej pamiatky; desať metrov sa počíta od obvodového plášťa stavby, ak nehnuteľnou kultúrnou pamiatkou je stavba, alebo od hranice pozemku, ak je nehnuteľnou kultúrnou pamiatkou aj pozemok.

  4. To s kultúrnymi pamiatkami si každý môže robiť čo chce? Okamžite dať dole toto hanobenie a keď sa nájde vinník dať mastnú pokutu. Vandalizmus.😠

  5. Pretty section of content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently rapidly.

  6. Greetings! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one? Thanks a lot!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *