Dorota Nvotová: Mne už sa nechce chrániť neočkovaných. Vadí mi to. Na námestiach je lúza - MAGAZÍN 1
Slovensko

Dorota Nvotová: Mne už sa nechce chrániť neočkovaných. Vadí mi to. Na námestiach je lúza

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ultraprogresívna neoliberálna herečka a speváčka Dorota Nvotová, ktorá má blízko k prezidentke Zuzane Čaputovej a letela s ňou aj vládnym špeciálom do Prahy sa vyjadrila pred jej protestom, čo všetko ju už nebaví.

Plne zaočkovanú ultraliberálku nebaví chrániť neočkovaných a vadí jej to. Taktiež vo videu zaznelo, že ju s jej kolegom už nebaví lúza, ktorá protestuje na námestiach. Na námestiach protestovali naposledy ľudia proti chudobe či vládnym opatreniam.

6 Replies to “Dorota Nvotová: Mne už sa nechce chrániť neočkovaných. Vadí mi to. Na námestiach je lúza

  1. Nvotova este zije ??? . . . Ti pana, lebo asi 10 rokov som o nej nic nepocul/necital. Odkedy jej skrachovala ta jej cestovka.

  2. Dorotienka moja??? do batôžka si nalož,pretvárku lož a faloš!!!! ani to nedokážeš pochopiť komu tieto slová adresoval Jaro Filip? bolo to práve takým luďom ako caputka,kiska,a ostatná pseudoliberálne agresívna zapredaná zkorumpovaní militaristická lúza, dieta moje neštastné!!!!

  3. Nvotová a to je aká umelkyna- mylovkyna, akoby povedala nebohá pani herečka Kolníková z RND. Je to promiskuitná, alkáčka a dcéra Šiškovej.Katastrofa!Včelička jej spôsobila v mozgu tmu.🧻

  4. Som stratený, keď už nejaká lúza, o ktorej som doteraz ešte nepočul, nebude ma viac chrániť :-DDD
    Tieto slniečká sú fakt už len na smiech…

  5. Ja som plne zaočkovaný ale jediná lúza si ty moja,čo sa potrebuješ zviditeľňovať. Kto je ešte na teba zvedavý. Hraj si svoje divadielko na tých,ktorí ťa žerú a neser sa do ostatných. Nás nemusíš chrániť,pretože každý dobre vieme ako sa môžme ochraňovať.Pán Boh nás chráň pred kaviarňou,umelcami a všelijakými pseudo inteligentmi,čo si nedovidia ďalej ako na svoj profil v mobile.

    1. Pravdou je, že sa na námestiach skutočne lúza vyskytovala a nie iba raz. Práve preto je mi sympatické, že teraz to lúza byť nemohla, bolo to preda asi na štadióne? A ten skutočne úprimný rozhovor, vôbec nie hraný, hotová tragédia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *