Doktor, ktorý bojuje proti ĽSNS mal sexuálne obťažovať dievča s epilepsiou - MAGAZÍN 1
Slovensko

Doktor, ktorý bojuje proti ĽSNS mal sexuálne obťažovať dievča s epilepsiou

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neurológ profesor Traubner židovského pôvodu, ktorý sa často krát ukazuje v debatách, kde bojuje proti Kotlebovcom bol obvinený zo sexuálneho obťažovanie pacientky, ktorá trpí epilepsiou. Doktor ju údajne nútil sa vyzliecť len do nohavičiek a nechal ju sa pred ním prechádzať.

Traubner je aktívny proti Kotlebovcom a hovorí o nich, ako o hrozbe či fašistoch. V debatách často hovorí o tom, ako židia trpeli za druhej svetovej vojny. Tentokrát sa však obeťou stala mladá 18 ročná pacientka, ktorá sa po rokoch odvážila napísať spoveď, pre medium.com

“V roku 2017 so mnou Mário Šmýkal robil rozhovor pre denník SME o mojom boji s epilepsiou. V rámci rozhovoru som spomenula aj to, ako ma prvý neurológ, ku ktorému som sa dostala, sexuálne obťažoval. Vtedy som ho nemenovala, dnes sa však táto téma aj vďaka Zuzane Kovačič Hanzelovej opäť dostáva na povrch, a tak ho už menovať môžem. Profesor Traubner vtedy dobre vedel, čo robí. Ja nie. Mala som 18 a bola som vystrašená.” píše v úvode Kristína.

Celú spoveď si môžete prečítať tu:

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *