Dôchodkyňu v poslednej chvíli zachránili, aby nevypadla z okna, vďaka zaseknutej nohe: "Plašila som holuby" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Dôchodkyňu v poslednej chvíli zachránili, aby nevypadla z okna, vďaka zaseknutej nohe: “Plašila som holuby”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Obrovské šťastie mala v nedeľu 71-ročný seniorka v Prahe 11. Pri plašení holubov na parapete vypadla z okna a zachytila ​​sa nohou v okne. Zachránili ju policajti, ktorí museli vykopnúť odolné dvere.

Na linku 158 sa v nedeľu ráno ohlásila žena, ktorá opísala dramatickú situáciu. Uviedla, že asi v piatom poschodí vidí človeka, ktorý visí dolu hlavou z okna. Drží sa len nohou a hrozí, že spadne.

Hliadka, ktorá onedlho dorazila na miesto, skutočne uvidela ženu visiacu hlavou nadol. Najprv sa však musela dostať do zamknutého domu, kde jej otvoril svedok. Následne ľudia policajtov navigovali, aby dorazili do správneho poschodia. Ukázalo sa, že ide o siedme poschodie. Po príchode k bytu ich čakala prekážka v podobe mohutných dverí.

Policajtom sa onedlho podarilo vyčerpanú ženu dostať do bezpečia. Následne si ju prevzali záchranári a žena im opísala, ako sa celý prípad stal. “Za všetkým boli holuby na parapete, ktoré žena plašila, a nešťastnou náhodou sa jej prihodila popísaná udalosť,”.