Dôchodcovia budovali tento štát a teraz im chcete dať 500€ za očkovanie? Veď to je cynizmus - MAGAZÍN 1
Slovensko

Dôchodcovia budovali tento štát a teraz im chcete dať 500€ za očkovanie? Veď to je cynizmus

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Parlament rokuje o 500€ poukazoch pre ľudí nad 60 rokov, ktorí sa dajú očkovať. Borisovi Kollárovi sa tento nápad páči a tvrdí, že keby vláda chcela, tak zavedie aj povinné očkovanie a takáto forma je lepšia.

To sa však nepáči šéfovi ĽSNS Marianovi Kotlebovi, podľa ktorého je to totálny cynizmus, keď vláda zrušila trináste dôchodky, ničí ekonomiku, zdražujú energie a teraz chcú takýmto spôsobom dávať dôchodcom peniaze.

“Je veľmi dobré, že ste vystúpili. Je veľmi dobré, že ľudia videli, ako vládni politici vnímajú tú slobodu, ako vnímajú to, že ľudia, ktorí celý život poctivo pracovali, platili dane, odvody, budovali tento štát, tak jednoducho si môžu vybrať. Buď do nich tú injekciu, za ktorú nikto neručí, po ktorej keď skolabujú, ich nikto neošetrí a nikto im nepomôže. Buď si ju tú injekciu dajú dobrovoľne za 500 eur, alebo ich k tomu donútite”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *