Dobili ju osadníci, keď bránila malého syna. Slovenka na polícii, kde hľadala pomoc, zažila peklo - MAGAZÍN 1
Slovensko

Dobili ju osadníci, keď bránila malého syna. Slovenka na polícii, kde hľadala pomoc, zažila peklo

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenka na sociálnej sieti prosí o pomoc. Podľa jej slov jej odmietal pomôcť policajt, keď bola podať trestné oznámenie a sám jej mal vnúkať vlastné myšlienky. Ženu dobili s mladšou sestrou osadníci zo známej osady pri Rudňanoch, keď bránila svojho desať ročného syna.

“V skratke… V piatok vo večerných hodinách som bola ja aj moja mladšia sestra napadnutá a dobitá osadníkmi z obce Rudňany, pretože som si bránila svojho 10 ročného syna, na ktorého už dlhodobo útočia a napádajú ho…Obe sme skončili na urgentnom príjme z počiatočnými zraneniami, na základe ktorých sme sa rozhodli, že na útočníkov podáme trestné oznámenie. Dnes v poobedňajších hodinách moja sestra aj s jej zákonným zástupcom (mamou) navštívila PZ v Markušovciach za týmto účelom. Pán policajt M.H ktorý trestné oznámenie prijímal hrubo porušil jej práva a právom chránené záujmy. Namiesto zaznámenávania trestného činu, ju neustále atakoval, obviňoval z niečoho čoho sa vôbec nedopustila. Neustále sa jej snažil ” prišiť” niečo, čoho sa vôbec nedopustila. Ja sa teda pýtam, kde to preboha žijeme? Ako je možné, že si príslušník PZ niečo také dovolí” pýta sa na sociálnej sieti žena.