Slovensko

Doba je ťažká a zúfalý Slovák prosí o prácu! Má tri malé deti a je ochotný urobiť čokoľvek

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pandémia a obmedzenia vzali tisícom ľudí zamestnanie či svoje celoživotné podnikanie. Málokto mal našetrených toľko peňazí, aby dokázal niekoľko mesiacov fungovať bez výplaty či ziskov. Smutné príbehy sa len tak hrnú sociálnymi sieťami a jedným z nich je aj inzerát zúfalého otca.

Otec troch malých detí je tak zúfalý, že pridal inzerát na známy sieť Bazos.sk, kde doslovne prosí prácu. A je ochotný urobiť naozaj čokoľvek, len aby sa postaral o svoje tri deti.

„Mám 33 rokov a nemám problém so žiadnou robotou. Čokoľvek potrebujete pomôcť resp. urobiť, napríklad okolo domu, s drevom alebo ako píšem s čímkoľvek nemám problém. Som ochotný zájsť až do extrému keď bude treba, potrebujem súrne prácu. Mám tri malé deti a situácia je veľmi zlá a ťažká. Holými rukami vám presťahujem osie alebo včelie hniezdo. Je to bohužiaľ smiešne, ale je to tak, spravím čokoľvek až tak veľmi som zúfalý. Ak potrebujete s hocičím pomôcť, prosím kontaktujte ma. Ďakujem“ píše Slovák v inzeráte.