Zo sveta

Do Talianska prišla ruská pomoc: Obrovské lietadlá plné špecialistov, lekárov a zdravotného materiálu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Do Talianska priletelo niekoľko veľkých ruských lietadiel, ktoré prišli pomôcť krajine s koronavírusom. Po dohode ruského prezidenta Putina a talianského premiéra Conteho tak pomôžu ruské tými lekárov a špecialistov s bojom proti vírusu.

Lietadlá z Ruska priviezli do Talianska vojenských virológov a lekárov o celkovom počte 100 ľudí.

Okrem ľudí prišli z Ruska špeciálne automobilové komplexy pre dezinfekciu a rôzny zdravotnícky materiál.

Celkovo priletelo do Talianska deväť plne naložených obrovských lietadiel typu Il-86.

Aj keď Rusko nie je súčasťou EÚ, rozlieha sa vo veľkej časti kontinentu a Talianom pomohli hneď po prvom telefonáte medzi premiérom a ruským prezidentom.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *