Zo sveta

Do Talianska prišla ruská pomoc: Obrovské lietadlá plné špecialistov, lekárov a zdravotného materiálu

Do Talianska priletelo niekoľko veľkých ruských lietadiel, ktoré prišli pomôcť krajine s koronavírusom. Po dohode ruského prezidenta Putina a talianského premiéra Conteho tak pomôžu ruské tými lekárov a špecialistov s bojom proti vírusu.

Lietadlá z Ruska priviezli do Talianska vojenských virológov a lekárov o celkovom počte 100 ľudí.

Okrem ľudí prišli z Ruska špeciálne automobilové komplexy pre dezinfekciu a rôzny zdravotnícky materiál.

Celkovo priletelo do Talianska deväť plne naložených obrovských lietadiel typu Il-86.

Aj keď Rusko nie je súčasťou EÚ, rozlieha sa vo veľkej časti kontinentu a Talianom pomohli hneď po prvom telefonáte medzi premiérom a ruským prezidentom.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Číslo účtu: SK2811000000008017035353

7 Replies to “Do Talianska prišla ruská pomoc: Obrovské lietadlá plné špecialistov, lekárov a zdravotného materiálu

  1. Neuveriteľné!!! tak Rusko pomáha členskému štátu EU? A kde je Brusel? Kde je NATO? Slovensko by malo okamžite opustiť tento spolok de. Bilov!!! Inak ich ani nemožno nazvať!!! Mysleniu zdar!!!

  2. Hamba Bruselu.Teraz sa ukazalo ze o čom je EU.Len na biznis.Aby tažili silnejšie štáty zo slabších. Rusko likviduje teroristov pomaha v krízi.

  3. Už zase Rusko musí zachraňovať svet!!! Chápete to vy de. Bili? A de. Bil bude aj napriek tomu nadávať na Rusko!!! Ďalšia krajina je komunistická Čína!!! A ďalšia zase komunistická Kuba!!! Ešte dobre, že sa nepridali aj komunisti s KĽDR!!! Neviem, ako by to podaktorí de. Bili predýchali?

  4. Taliansko by potrebovalo aspoň 5000 ošetrovate – liek / -lov zdravotnej starostlivosti 🤧
    Zdravotný personál je A&O. Pri nedostatočnej starostlivosti o pacientov narastá priamo úmerná mortalita …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *