Slovensko

Do otvoreného fitka v čiernom okrese prišla kontrola s policajtmi. Pokuty dovtedy, až kým nezatvorí!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Príbeh otvoreného fitka v čiernom okrese pokračuje. Dnes hygienici navštívili prevádzku spolu s políciou a majiteľa poučili o porušovaní pravidiel, informuje televízia Markíza.

Ten však naďalej odmieta zavrieť a bráni sa. Nechápe, prečo veľké moderné fitness centrum s veľkou rozlohou musí zavrieť, ale iné malé športové kluby, kde trénujú napríklad karate či judo a „váľajú sa po sebe“ môžu mať otvorené.

Regionálni hygienici sa vyhrážajú tým, že ak fitko ostane otvorené, kontroly budú pokračovať a pokuty sa budú neustále zdvojnásobovať. Premiér Heger sa vyjadril tak, že pravidlá sú na to, aby sa dodržiavali a na to, aby sa vymáhali. Dodal, že ak na to zákony nestačia, treba ich zmeniť.

4 Replies to “Do otvoreného fitka v čiernom okrese prišla kontrola s policajtmi. Pokuty dovtedy, až kým nezatvorí!

  1. Aby raz niekto nenavštívil hygienikov, alebo sprostého Hegera… Gestapo nech si tiež nemyslí, že sú nedotknuteľní – tento fašizmus sa po voľbách skončí a fašisti sa budú zodpovedať.

  2. Do fitka treba zavolať pár chlapov, čo tam cvičievajú a kontrolu normálne vyhodiť. Ak je objekt fitka súkromné územie tak jednoducho tam nepovolaní nemajú voľný vstup.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *