Do Kórei prišlo len 1000 moslimských migrantov a už celý národ povstal: "Nebuďme ako Európa!!!" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Do Kórei prišlo len 1000 moslimských migrantov a už celý národ povstal: “Nebuďme ako Európa!!!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pól milióna Juhokórejčanov sa podpísalo pod petíciu, ktorá má zabrániť moslimskej migrácii do ich krajiny.

Celé to bolo podnietené 1000 moslimskými Jemenčanmi, ktorí prišli ako turisti na malý dovolenkový ostrov v Južnej Kórei a potom si požiadali o azyl.

Mladá kórejská žena sa pre novinárku vyjadrila, že je proti moslimským migrantom pre to, že si ich do krajiny vpustili bez toho, aby spravili dostatočnú kontrolu ich minulosti a nemyslí si, že je to pre nich bezpečné ich vpustiť do krajiny. Stále ide len o 1000 migrantov. Do Európy sme si ich pustili od roku 2015 viac ako jeden milión a každý deň sem prichádzajú ďalšie tisícky migrantov.

Pozrite si video s titulkami, ktoré celú tému opisuje a poslanec Milan Mazurek toto video opísal slovami “Toto video je ako argumentačný granát, ktorý zlikviduje všetky liberálne nezmysly o výhodách masívnej imigrácie. Stojí za to, zdieľať ho.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *