Politika

Dnes sa stretnú Kotleba, Danko, Pellegrini a Kiska v diskusii. Hlasujte za vášho favorita

Dnes sa na TV JOJ stretnú štyri veľké politické mená. Premiér Peter Pellegrini, predseda ĽSNS Marian Kotleba, Andrej Danko a Andrej Kiska.

Relácia bude veľmi zaujímavá a to aj hlavne pre nové skutočnosti o Andrejovi Kiskovi a jeho novom videu, kde sa stretáva s ľuďmi, ktorí robili s ukradnutými pozemkami (článok tu).

Relácia bude vysielaná na TV JOJ v čase 21:40.

Hlasujte v ankete za vášho favorita z tejto štvorky:

Kto z týchto politikov je vaším favoritom vo večernej diskusii?

View Results

Loading ... Loading ...

12 Replies to “Dnes sa stretnú Kotleba, Danko, Pellegrini a Kiska v diskusii. Hlasujte za vášho favorita

 1. Na Kotlebu budu iste utocit vsetci a hlavne moderator, klasicky mu bude skakat do reci a nenecha ho dohovorit…Tisickrat vytiahnu holokaust a fasizmus v spojitosti s LSNS…..Kotleba by uz mal slusne ale jasne povedat ze si to nezela a bude rozpravat o tom co je dolezite a nie co si mysli ze je dolezite dobre protikotlebovsky pripraveny moderator.

  1. Moderátor má byť nestranný, ak nieje tak tam nemá čo hľadať a televízia ktorá podporuje takéto maniere by mala mať zastavenie vysielania minimálne na jeden mesiac zo všetkými dôsledkami….

 2. Na pána Kotlebu nič nemajú a tak im nič iné nezostáva, iba kričať naňho fašista, extrémista. Nič naňho nemajú. Doteraz nik z jeho „obdivovatelov“ nepovedal prečo je fašista a extrémista. Nikto to jasne a zreteľne neartikuloval. Prečo?
  Ľudská úroveň všetkých okolo by sa dala zhodnotiť jednou osobou z parlamentu a to Cigánikovou a jej „gestom lásky“. Toto je celá proti Kotlebová opozícia.

 3. Dufam, že moderátor nebude nahrávať Kiskovi lebo taká je skutočnosť……
  Ak nebude nestranný tak nemá tam čo robiť
  alebo potom treba pokutovať televíznu stanicu pre ktorú pracuje. Kvôli Mazurekovi
  žilinské rádio pokutovali a to len preto, že dali priestor vysloviť pravdu o Tom čo si myslí čele Slovensko.
  p.Kotleba držte sa, máte veľkú podporu…

 4. Kto po tom všetkom čo bolo o Kiskovi zverejnené mu okrem Remišovej môže dať ešte hlas? Prosím vysvetlite mi prečo mu tak dôverujete.

 5. Mali si ho tam všetci poriadne podať!!! Dúfam, že sa úžerník a daňový podvodník Kis_ka už z tohoto len tak ľahko nevyvlečie!!! Prokurátor a NAKA by mali okamžite konať!!! Je tu podozrenie, že Kis_ka by mohol ovplyvňovať svedkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *