Dnes sa dozvieme, čo všetko zatvoria. Navrhujú reštaurácie, fitness centrá, plavárne

Po piatkovom rekordnom čísle nakazených zasadla pandemická komisia, ktorá navrhla niekoľko opatrení. Tie budú v nedeľu riešené na Ústrednom krízovom štábe a až po ňom sa dozvieme definitívne výsledky nových opatrení.

Podľa zistení Hospodárskych novín by však malo ísť o zatvorenie reštaurácii (výdaj jedál povolený so sebou), stredné školy, ale aj fitness centrá, wellnes a plavárne.

Definitívny verdikt sa však dozvieme až v nedeľu, kedy o 10:00 zasadá Ústredný krízový štáb.

Hlavný hygienik SR Ján Mikas avizoval prijatie opatrení, ktoré by zabránili, aby sa Slovensko vydalo cestou susednej Českej republiky. Minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO) verí, že v nedeľu ústredný krízový štáb podporí návrhy pandemickej komisie, ktoré pomôžu zastaviť aktuálnu situáciu. Tie ale podobne, ako premiér, nekonkretizoval.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353