Komentáre Politika

Dnes odsúdili prvého poslanca na Slovensku, ktorý povedal, čo si myslí celé Slovensko

Dnes Najvyšší súd odsúdil poslanca za ĽSNS Milana Mazureka za jeho slová o rómskej problematike ešte z roku 2016, ktoré povedal v regionálnom rádiu Frontinus.

Mazurek povedal tieto slová a sami uznajte, či klamal: „150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko“.

Za tieto slová ho súd uznal vinným, dostal pokutu 10-tisíc eur a príde o mandát poslanca. Ak pokutu zaplatí, môže však kandidovať v najbližších parlamentných voľbách.

Súd tvrdí, že týmito slovami hanobil rasu, národ či presvedčenie. Podla mňa povedal len pravdu, ktorá sa na Slovensku nerieši a od dnes sa už musíme aj báť sa o tom rozprávať.

Najväčšou tragédiou je aj radosť liberálnych médii či osobností, ktoré sa tešia z odsúdenia Mazureka, a pri tom si neuvedomujú, že práve v tento deň bola pošliapaná akákoľvek demokracia či sloboda slova.

Ak by ste dnes prišli do lokalít, kde žijú ľudia pri osadách a opýtali by ste sa ich na život tam, Mazurekove slová by Vám zneli ako rozprávka na dobrú noc.

Jeho odsúdenie má byť asi akési zastrašenie v dnešnom liberálnom svete, kde pracovitý človek musí držať ústa a nesmie kritizovať menšiny, ktoré sú chránené.

Alebo sa všetci spolu s Mazurekom mýlime a naozaj tu nemáme problémy v rómskych osadách, je tam pokoj, netýrajú tam zvieratá, všetky tie reportáže sú vymyslené a všetky tie byty, ktoré im štát z našich peňazí stavia sú v perfektnom stave a nemusia sa im stavať stále nové?

Mazurekove vyjadrenie si môžete pozrieť aj tu v čase od 10:00:

21 Replies to “Dnes odsúdili prvého poslanca na Slovensku, ktorý povedal, čo si myslí celé Slovensko

  1. No toto podľa mňa nebude len tak bez odozvy. Nech sa toto dozvie co najviac ľudí, myslím, že s jeho slovami by súhlasila drvivá väčšina ľudí. To im len tak neprejde…

   1. IGOR TAM JE PROBLEM ZE ICH DAL DO JEDNEHO VRECA A PREJDE IM TO LEBO TO CO POVEDAL MALO RASISTICKY PODTEX S POSTOU V POZADI. MAZUREK NECH IDE TOTAHELPA 🙂 NAZDAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1. Pre debílkov, Cigáni sú z rovnakej rasy ako Slovania, indoeurópskej.
     Len debílkovia si prečítajú jedno slovo, viac ich mozog nezvládne. Je to prečin hanobenia národa, rasy či presvedčenia.

     Cigáni sú národ, nie rasa. Ale debílkovi nevysvetlíš. Ani Maďari nie sú rasa, ale národ.
     Rasa sú černosi, šikmookí, indoeurópania. Nemci, Slováci, Cigáni rasa nie sú. Ani Sudánci, Filipínci.

  2. Do smrti je Slovensko pro mne stále rodná zem!Akorát s jinou měnou!Psal jsem ovšem že Slovenský národ si zvolením ČAPUTOVÉ nastolicoval do vlastní země,neboť kdo parazitoval a parazituje v NEZISKOVKÁCH,jednoznačně bez jakékoliv omluvy to je parazit který má být zavřený na doživotí,neboť žije na úkor občanů!Taktéž její vzdělání je podložené jen papírem a údajně podvodem takže musíte změnit prospěcháře,parazity,zločince a slouhy nacistů a slouhy islámu který přišel ovládnout EVROPU ihlavně za cenu usmrcení každého nevěřícího:Nepovolte přijímání ISIS,již mnoho odborníků islámu ba i prezident TRUMP pronesl,že v EVRIOPĚ zřejmě žijí tupci,kteří neví že islám vše od kultury po stavby a všechny jinověrce zničí!!!

  3. Dodal bych ještě pro Slovenský lid!Jestliže vláda ve Vaší zemi nepotrestá soudce který umlčel pravdu a odsoudil člověka,který hovořil o cikánech pravdivěpotom to není DEMOKRACIE,,ale diktatura nacistů!!!My máme stejný problém s cikány,ale ne s ČESKÝMI kteří za minulého režimu po válce chodili do školy a dokonce některé jejich děti měly vyznamenání a všichni pracovali až do doby,než k nám přišli Olaští cikáni z kterých i naši cikáni měli strach a 30 let zde parazitují na národu,ale ANI JEDNA VLÁDA tyto cikány z Balkánu a ze SLOVENSKA neposlala domů,ba což je ještě horší,tak jim 30 let věnuje každý rok 30 miliard a ČEŠTÍ invalidé,senioři,mladé rodiny a děti žijí v bídě a musí si vše platit,ovšem ONI ne!V kriminálech jich jsou tisíce a žijí lépe jak pracující občan!Ale vše je vina zločinců kteří sedí ve vysoké politice a jestliže se jak SLOVÁCI ba i ČEŠI opět nespojí v jeden proud,tito vlastizrádci kteří v politice parazitují i 30 let nás pomalu prodají islámu,což se v ČESKU již děje a ministr HAMÁČEK již povolil příchod více jak 45 tisícům islamistů,kterým NĚKDO o kom ON ví vydává k pobytu v naší zemi TURISTICKÁ POVOLENÍ a světe div se,TI TURISTI z ISIS si zde na to léčení staví SVOJE sídliště a zrádci v politice to vše kryjí a patří vyměnit a vyhnat z naší vlasti!!!

 1. Nie nemôžeme povedať pravdu.Na FB som bol zablokovaný už x krát.Napríklad pod článkom kde bolo že sa cigánom idú stavať nové domy som napísal jediné slovo.Chamraď! Nič viac.Za toto mesiac ban.No proste cigán poľný zákonom chránený.Len si tie svine liberálne asi neuvedomujú že raz tá trpezlivosť ľuďom dôjde a až potom budú vidieť čo je to rasizmus atď keď vezmeme sekery a krumpáče lebo toto tak do nekonečna nemôže ísť.

  1. nuž-obávam sa-že riaditeľ tohto chaosu a rozvratu práve chce vyvolať nepokoje..občiansku vojnu
   a
   potom nastolí svoju diktatúru..
   to tu nie je všetko -len tak-
   plní sa plán
   aj
   s pomocou našich kiskozradcov

   1. každé podlé financie raz skončia ,môže byť mech akýkoľvek veľký, tým ktorým sa sype zrno ten mech nenaplnia,či povedal Mazurek klam alebo pravdu to nikoho nezaujma,fakt že Mazurek je poslancom NR SR tiež nie je výhra ,pri kritike musí dať hlavne príklad ako tomu pomôcť aby sa zadarmo nerozdávalo,žiaden s tých akože poslancov sa nezasadil o poslanecké platy na úrovni mzdy pracovníkov ktorí sú zamestnaný či už ako živnostnící alebo pracujúci v priemysle ,polnohospodárstve atď,atď,ale je tu ešte taká dobrá pikoška ako môže súd odsúdiť poslanca ,keď mu skončí mandát tak prosím ,jeho nemenoval súd ale občania tí mu dali hlas to súd odsúdil 250-tisíc slovákov ,ako keď Kiska nepozval stranu ,po prlamentných voľbách do prezidenského úradu,treba sa zamyslieť kde je pravda.

   2. MAZUREK VO VLADE NEMA CO ROBIT !!!!!! NESIAHA ANI PO KOLENA KOTLEBOVY A UZ VOBEC NIE UHRIKOVY. MAZURE DUFAM ZE BUDES TOTO CITAT-SLEDUJEM TA UZ DLHSIE AKO SI POCINAS JEDNODUCHO TY NEPATRIS DO VLADY NEMAS VLASTNY ZDRAVY NAZOR VSETKO CO ROZPRAVAS JE OBKUKANY NAZOR OD NIEKOHO INEHO.BYT KOTLEBOM UZ SI MIMO STRANY!!! PAN UHRIK DRZIM VAM PALCE STE NAJVACSIA KAPACITA V TEJ STRANE MATE ZDRAVE NAZORY A AJ VASE VYSTUPOVANIE JE VIAC LUDSKE POHLAD NA MAZUREKA JE ODRAZ ZLA AJ KED A TO MOZNO NEMOZE ALE VO VLADE NAOZAJ NEMA CO ROBIT!!!!! A MAZUREK ESTE TA OPRAVYM SI ROZPRAVAL ZE ZA VSETKO MOZU CECHO SLOVACI NIE NEMOZU CESI A SLOVACI DOKAZALI UROBIT DIERU DO SVETA BOK PO BOKU A AK MAS TEDA PROBLEM S CECHO SLOVAKMY MAS PROBLEM AJ ZO SEBOU LEBO SI SA NARODIL V TOM STATE TY MOZOG. TU JE MOJ FB MARTINUS EQUESTER NAPIS SPRAVU AK MAS NIAKE PRIPOMIENKY RAD TI ODPOVIEM. NAZDAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   3. ziadna obc.vojna nebude….u slovace? dajte pokoj, sme roztriesteni, jeden tihi druhy hotta, kdeze vojna, skor sa poschovavame a budeme ticho v kute cvrlikat ako v tej pesnicke od hammela-„…povedal len potichucky:…prosiiim ako minule, prosiiim ako minule…“ Jedini co drzia spolu su slnieckary-klobuk dolu pred ich jednotou!!!…mali by sme si brat priklad…

 2. By ste tu tak sprostí až to boli 🙂 ale človek sa aspoň zábava ako placete 🙂 dezinformácie to je vaše. Placko plakal koľko sa dá romom ale nech sa pozrie aké je to mizivé percento zo všetkých z celého slovenská co nerobia a poberajú dávky. On nič nerobí v parlamente a zarába peniaze. Nevidel som od neho žiadny návrh nikdy. Iba osočovanie a urážanie.. A este je aj tak sprostý že poruší zákon 🙂 vajco išlo už teda na vandrovku hládat kebab…

 3. Je to na Slovensku čoraz horšie mladé rodiny sa zadĺžia kôli bývaniu na celý život a cigáňom dajú npr.materiál na stavbu alebo im postavia nové byty ktoré zdevastujú za niekolko rokov a nič sa nedeje.A keď si niekto otvorí ústa tak hneď ho odsúdia ako rasistu.Tak kde to v riti žijeme ??????

 4. To je divne odsudenie. Cigani niesu ani rasa, ani narod, ani nemaju ine presvedcenie 🙂 Tento paragraf je tu neucinny. No, je ine mat pravo a dostat pravo.

 5. Pokud někdo získá v demokratické zemi poslanecký mandát, neexistuje, aby ho tohoto mandátu zbavil soud. Pokud tomu tak je, nejedná se o demokratickou zemi.

 6. No toto podľa mňa nebude len tak bez odozvy. Nech sa toto dozvie co najviac ľudí, myslím, že s jeho slovami by súhlasila drvivá väčšina ľudí. To im len tak neprejde…

 7. Milan Mazurek povedal len pravdu, ktorá je reálne zjavná a overiteľná. Súd, ktorý nie je schopný vidieť pravdu a zaštíti sa iba paragrafmi, ktoré sa môžu účelovo meniť podľa toho kto je pri moci, s veľkou pravdepodobnosťou rozhodne nespravodlivo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *