Dnes odsúdili prvého poslanca na Slovensku, ktorý povedal, čo si myslí celé Slovensko - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Dnes odsúdili prvého poslanca na Slovensku, ktorý povedal, čo si myslí celé Slovensko

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes Najvyšší súd odsúdil poslanca za ĽSNS Milana Mazureka za jeho slová o rómskej problematike ešte z roku 2016, ktoré povedal v regionálnom rádiu Frontinus.

Mazurek povedal tieto slová a sami uznajte, či klamal: „150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko“.

Za tieto slová ho súd uznal vinným, dostal pokutu 10-tisíc eur a príde o mandát poslanca. Ak pokutu zaplatí, môže však kandidovať v najbližších parlamentných voľbách.

Súd tvrdí, že týmito slovami hanobil rasu, národ či presvedčenie. Podla mňa povedal len pravdu, ktorá sa na Slovensku nerieši a od dnes sa už musíme aj báť sa o tom rozprávať.

Najväčšou tragédiou je aj radosť liberálnych médii či osobností, ktoré sa tešia z odsúdenia Mazureka, a pri tom si neuvedomujú, že práve v tento deň bola pošliapaná akákoľvek demokracia či sloboda slova.

Ak by ste dnes prišli do lokalít, kde žijú ľudia pri osadách a opýtali by ste sa ich na život tam, Mazurekove slová by Vám zneli ako rozprávka na dobrú noc.

Jeho odsúdenie má byť asi akési zastrašenie v dnešnom liberálnom svete, kde pracovitý človek musí držať ústa a nesmie kritizovať menšiny, ktoré sú chránené.

Alebo sa všetci spolu s Mazurekom mýlime a naozaj tu nemáme problémy v rómskych osadách, je tam pokoj, netýrajú tam zvieratá, všetky tie reportáže sú vymyslené a všetky tie byty, ktoré im štát z našich peňazí stavia sú v perfektnom stave a nemusia sa im stavať stále nové?

Mazurekove vyjadrenie si môžete pozrieť aj tu v čase od 10:00:

https://www.youtube.com/watch?v=jS-04ZZcAD8

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *