Spoločnosť

Dnes je to 15 rokov v Európskej Únii. Ste spokojní? Hlasujte v ankete

Presne pred 15-timi rokmi a to 1. mája 2004 vstúpilo Slovensko do Európskej Únie.

Ste spokojní s naším členstvom v tomto spolku? V tomto článku nebudeme písať rôzne čísla, ale opýtame sa Vás, ktorí ste žili aj pred členstvom Slovenska v EÚ. Ste spokojnejší alebo sa Vám žije lepšie, keď Slovensko patrí pod Brusel? Hlasujte v našej ankete a zdieľajte medzi priateľmi.

Žije sa Vám spokojne v Európskej Únii?

View Results

Loading ... Loading ...

6 Replies to “Dnes je to 15 rokov v Európskej Únii. Ste spokojní? Hlasujte v ankete

  1. Zijeme hprsie ako predtym,vsetko je 500x drahsie,lieky sinmusime platit skoro cely doatok,zubari abnormalne drahy poplatky,energie a vsetko!!!Je to uz neunosne oproti minulej dobe kstastrofa a z tych zobrackych platov a dochodkov oproti platom nenazratych politikov ktory su uz nenazratyko svine a obycajnym ludom nedaju zit ani dychat!!!!😈😈😈Nech slaktrafi aj celu demokraciu co je milny výraz!!!Je to KAPITALIZMUS!!!

  2. EU je semenište zla, nenávisti ,zlodejstva voči občanom tej ktorej krajiny, preto by mal byť tento spolok šialencov rozpustený. EU dlhuje miliardy € Slovensku a jej občanom za zničenie krajiny, zavedenie vrážd násilnosti a ekonomickej likvidácie obyvateľstva.

  3. Som z EÚ absolútne sklamaný. Kvalita života je neporovnateľne horšia ako predtým a to neporovnávam so socializmom. Lebo by to dopadlo ešte horšie!

  4. EÚ je najväčšie sklamanie, životná úroveň väčšiny obyvateľstva je na hranici chudoby. Je podstatne horšie, ako keď sme tam neboli. Zo socializmom sa to už vôbec nedá porovnať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *