Dlžník zbil exekútora, potom ho chcel zhodiť do montážnej jamy

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Päťdesiatštyriročný muž z Moravskej Třebovej neudržal nervy na uzde pri výkone súdom nariadeného zhabania majetku a napadol exekútora. Za to mu teraz hrozí až štyri roky väzenia.

„Na vykonávateľa exekúcie mal v utorok v garáži rodinného domu najprv kričať, aby vypadol z jeho domu, a potom ho fyzicky napadnúť. Exekútora údajne udrel päsťou do brucha a v útoku päsťami pokračoval na hlavu, „uviedla policajná hovorkyňa Lenka Vilímková.

Vyhrotená situácia pokračovala podľa hovorkyne strkaním do exekútora v snahe zhodiť ho do montážnej jamy vnútri garáže, k čomu našťastie nedošlo.

„Napadnutý neutrpel žiadne zranenia, ale napriek tomu celú záležitosť oznámil policajtom,“ dodala Vilímková s tým, že policajti agresívnemu mužovi oznámili podozrenie z prečinu násilia proti úradnej osobe.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *