Divák vysmial Šeligu v Markíze: „Vaša strana má menej percent ako nealko pivo! Ku komu sa pripojíte?“ (Video)

Divák položil v diskusnej relácii Na Telo podpredsedovi parlamentu a poslancovi strany Za Ľudí Jurajovi Šeligovi naozaj uštipačnú otázku.

Michal sa opýtal Šeligu, čo urobí s tým, že jeho strana Za Ľudí má menej percent ako nealko pivo a ku komu by sa pripojili po predčasných voľbách. Spomínaná strana mala v poslednom prieskume agentúry Focus v novembri 2020 len 4,1% hlasov a teda by sa nedostala do parlamentu.

Šeliga odpovedal, že nealko pivo má nula percent (niektoré majú 0,5% alkoholu, niektoré aj nula) a ich strana musí viac pridať a komunikovať či byť lepšími. Bol by rád, keby však išli ich percentá smerom hore.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353