Diskriminácia Kotlebu? Čaputovej aj Šefčovičovi mesto Prievidza priestory prenajalo. Kotlebovi nie! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Diskriminácia Kotlebu? Čaputovej aj Šefčovičovi mesto Prievidza priestory prenajalo. Kotlebovi nie!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nespokojní členovia Ľudovej strany Naše Slovensko obviňujú mesto Prievidza z bezdôvodnej diskriminácie prezidentského kandidáta Mariana Kotlebu. Poslanci mestského zastupiteľstva im údajne zamietli žiadosť o prenájom mestských priestorov na predvolebný míting v Dome kultúry. V danej veci už podali aj trestné oznámenie.

Zuzane Čaputovej a Marošovi Šefčovičovi využívanie mestských priestorov umožnili, pre Kotlebu vstup zamietli. Mesto Prievidza môže mať kvôli prezidentským voľbám veľké problémy. Oblastný predseda Kotlebovej strany pre okresy Bánovce nad Bebravou, Partizánske a Prievidza Anton Grňo informoval, že práve z dôvodu údajnej diskriminácie prezidentského kandidáta Mariana Kotlebu už bolo podané trestné oznámenie.

“Priatelia, chcem Vám oznámiť, že sme podali trestné oznámenie za diskrimináciu kandidáta na prezidenta Mariana Kotlebu. Poslanci mestského zastupiteľstva zamietli našu žiadosť o prenájom priestorov v Dome kultúry na predvolebný míting. Strana Spolu a Progresívne Slovensko rozhodujú v mestskom zastupiteľstve v Prievidzi o demokracií a diskriminujú našich voličov a sympatizantov. Priatelia verím, že liberálna Prievidza bude po parlamentných voľbách opäť národná a hrdá na naše zvyky, tradície, kultúru a bude patriť všetkým občanom mesta.“ uviedol Grňo.

zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *