Dieťa do škôlky môže zaniesť len zaočkovaná alebo prekonaná osoba. Ak taká nie ste, máte smolu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Dieťa do škôlky môže zaniesť len zaočkovaná alebo prekonaná osoba. Ak taká nie ste, máte smolu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na Slovensku platí lockdown a niektoré škôlky sa rozhodli, že dieťa zaniesť len osoba v režime OP a teda očkovaný, či prekonaný. Ak taký nie ste, dieťa do škôlky zaniesť nesmiete.

Materská škôlka v Trenčíne oznámila, že dieťa zaniesť môže len očkovaný či prekonaný človek. Ak taký nie ste, máte si zabezpečiť niekoho, kto je zaočkovaný a bude mať dovolený vstup do budovy.

4 Replies to “Dieťa do škôlky môže zaniesť len zaočkovaná alebo prekonaná osoba. Ak taká nie ste, máte smolu

 1. V tomto gestapomatovičove si každý robí čo chce. Pani riaditeľka asi už dávno nebola v base, aby sa tam veľmi rýchlo neocitla. Ja byť nezaočkovaný otec, tak poriadne by som tej fuchtli rozbil papuľu že by už nepovedala nikdy ani ň.

 2. To posluhovanie USA sa vám, vy hoši vo vláde stane osudným a hlavne takým ako si ty fasisto Groingu v čiernych nacistických rukavičkách! USA vás tlačia aby ste terorizovali Slovákov ale svet už nejde kovidovým smerom! Za pár mesiacov sa bude vidieť či budete mať ešte väčšiu moc alebo dopadnete ako Musolini. Žiadna basa!
  Metlovičova banderovská svoloč sa musí teraz od rána do večera modliť aby satanistom z USA vyšiel ten plánovaný štátny prevrat v Rusku za 3 mesiace. Inak to s architektmi kovid podvodu aj v USA vyzerá všelijako. Už aj vo vláde USA to vrie, usiluje sa o Fauciho hlavu a ďalších z.mrdov ktorí mali ten covid patentovaný v roku 1999. Ten lockdown, ktorý USA u nás zaviedli má slúžiť k sociálnemu výbuchu. K ničomu inému. A naviac si USA uvedomujú, že je možné že ten ich kovid teror Európa a Rusko ustojí a budú sa musieť s Európy úplne stiahnuť a v tom prípade uvažujú o jadrovej vojne v Európe. Z čistej pomsty. Ako inak. Predsa nás tu nenechajú len tak žiť bez ich parazitovania.
  Ja tipujem, že v tom prípade by začali vo Francúzsku.

 3. Fašizmus, fanatizmus a úplná ľudská sprostosť dodržiavať akékoľvek blbé vyhlášky Mikasove.
  Čo ste už všetci stratili rozum?
  Však keď aj to dieťa prinesiete pred dvere škôlky, tak ste predsa s ním boli v kontakte, tak načo je toto dobré? Vysvetlí mi to niekto?
  Jáj, už viem, ďaľší nátlak na “očkovanie” z dielne našej Vlády národnej katastrofy!
  Aj keby malo moje dieťa doma ostať a ja s ním, nedám sa opichať tým jedom!

  1. Magazín1.sk
   Neskutočné ako si dovoľujete klamať, zavádzať a prispievať tak k negativite ,ktorej je už aj tak viac než dosť. Že vám nie je hanba! V tejto krajine sa už ozaj neda veriť žiadnym mediálnym informáciám?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *