Deti v Trenčíne mali športovať na ihrisku. Volali na nich policajtov, až kým ich nevyhodili, tvrdí Miloš

Slovensko je jedna z najhorších krajín v počte mŕtvych či nakazených na milión obyvateľov a nariadenia vlády krivku vôbec nezmierňujú. Opatrenia sa pritvrdzujú a ľudia už nemôžu ísť ani do prírody mimo okres. Zatvorené sú aj detské ihriská, aby sa nákaza nešírila medzi deťmi. Tie sa však celé dni nudia a byť doma ich nebaví.

Deti preto chodia von a vidieť ich môžeme aj v skupinkách. Niektorú idú aj na ihriská, aj keď by nemali. A to vadilo jednému človeku z Trenčína, ktorý údajne volal opakovane policajnú hliadku na deti. Túto informáciu priniesol Miloš z Trenčína, ktorý to celé sledoval.

„Všetci ľudia a nielen v Trenčíne na Soblahovskej ulici zamyslite sa už nad sebou…do akej doby smerujeme? …ako vám v tých hlavách prepína z tejto situácie dokazuje fakt zo včera……aby niekto zavolal políciu na deti, ktoré športujú na ihrisku určenom na šport a venujú sa konečne niečomu inému ako mobilom, počítačom a herným konzolam a robia to čo im už tak chýba a baví ich to……lebo im vadí čo…trieskajúca lopta o zem, krik detí?…je to smutné a úbohé zo strany tých, ktorí majú túto schopnosť udávať a volať na športujúce deti políciu…“ píše nahnevaný Miloš.

Zároveň však chváli policajtov, ktorí podľa neho nechali deti ďalej športovať. Neskôr však museli údajne zase prísť a deti požiadať, aby odišli. „Musím pochváliť hliadku polície, ktorá po kontrole nechala deti ďalej športovať, ale…museli sa vrátiť, lebo dotyčná osoba volala opäť a žiadala aby tie deti odtiaľ boli vyhodené, že tam nemajú čo robiť…tak hliadka prišla, slušne vysvetlila a deti požiadali aby odišli…“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353