Deti v Holandsku prežívajú vďaka migrantom peklo! Vládu však zaujímajú viac peniaze pre migrantov (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Deti v Holandsku prežívajú vďaka migrantom peklo! Vládu však zaujímajú viac peniaze pre migrantov (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Holandsko je krajina, ktorá je známa svojou liberálnou politikou a migranti do tejto krajiny aj vďaka dobrej ekonomike a sociálnym dávkam radi putujú.

V posledných týždňoch sa na internete začali šíriť videá, kde deti migrantov (väčšinou Turci a Maročania), brutálne fyzicky napádajú biele holandské deti. Nejde o ojedinelé prípady, ale o desiatky prípadov, ktoré sa v krajine stupňujú.

Mladí migranti si vyberajú len biele holandské deti, ktoré nie len šikanujú, ale aj brutálne fyzicky napádajú. Na jednom z videí je vidieť, ako chlapca držia a kopú na zemi do hlavy.

Domáce holandské deti tak prežívajú doslova peklo na zemi aj vďaka liberálnej politike v krajine. Keď sa o tejto téme snažil diskutovať holandský politik Thierry Baudet, okamžite ho zrušili, pretože na takéto veci nemajú čas. Zaujímal ich viac rozpočet, ktorý ide aj na migrantov.

Pozrite si video s titulkami:

https://www.youtube.com/watch?v=C-b0jYPxsvY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3O1HCM80YUHLYeSSOuYUsD8spNNJXx8O7Jf3bUY11Dgh_8KJ2XzoY4f8A

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *