Slovensko

Denne nám umierajú ľudia, zdravotníci kolabujú a Matovič odpisuje v detskej stránke „vtipné“ komentáre

Igor Matovič je známy svojim životom na sociálnej sieti, kde vie pridať naozaj hocičo a ľudia sa často pýtajú, či je to hodné premiéra krajiny. Tentokrát však zašiel Matovič ešte ďalej.

Jeho komentár z jeho oficiálneho profilu sa objavil na tínedžerskej stránke „Priznania tínedžerov„, kde si mladí ľudia píšu svoje priznania, ktoré sú niekedy naozaj za hranu.

Teraz sa tam objavilo priznanie „Za rozpad mojho trojročného vzťahu može Matovič! moja frajerka sa so mnou rozišla lebo si počas lockdownu uvedomila, že je jej bezo mňa lepšie…“

Na tom by nebolo nič zlé, keby na to neodpovedal samotný premiér slovami „Sorry, Kaaamo,)“.

Matovič okrem vtipných komentárov za jeho odpoveď dostal aj ostrú a vulgárnu kritiku: „Pan Matovic, ak by ste nahodou nevedeli, stale ste premierom EU krajiny pocas pandemie a zomiera tu denne do 100 ludi…Aspon trocha ucty a empatie by sa tym obcanom zislo. Nikoho nezaujima vas trapny jednoduchy humor pocas tychto dni. Zdravotnici na konci so silami alebo na PN, melu z posledneho a vy tu zabijete toto… Akoze ani trosku vam takto z rana neje*e, ze?“ napísal Peter.