Demonštranti v USA podpálili dom, kde bolo dieťa a blokovali hasičov, aby ho zachránili - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Demonštranti v USA podpálili dom, kde bolo dieťa a blokovali hasičov, aby ho zachránili

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Policajný šéf v štáte Virginia (USA) na tlačovej konferencii v nedeľu informoval o tom, ako ľavicoví (liberálni pozn. red.) demonštranti a vzbúrenci zapálili dom s deťmi vo vnútri a potom bránili hasičom reagovať.

William Smith, vedúci policajného oddelenia Richmond vo Virgínii sa pred kamerami rozplakal, keď hovoril o chaose, ku ktorému došlo počas nepokoj v sobotu v noci.

Policajt popisuje, ako demonštranti úmyselne zapálili dom s dieťaťom vo vnútri a potom zabránili hasičom a pohotovostným zložkám dostať sa do vnútra. Našťastie boli dôstojníci schopní pomôcť hasičom preraziť líniu demonštrantov, aby sa dostali do horiaceho domu a dieťa zachránili.

Policajný vedúci tiež hovoril o tom, že má informácie, že mnohí z demonštrantov cestovali z celej krajiny, aby sa zúčastnili nepokojov.

V Amerike protestujú proti policajnému násiliu členovia hnutia Antifa (Antifašisti) a organizácia Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží). Niektorým ľuďom sa ich protesty nepáčia, kedže sa krajina zmenila na chaos a paniku, kedy demonštranti podpaľujú, ničia a rabujú.

„Vieme, že je to organizované úsilie. Zaviazali sme sa identifikovať tých, ktorí sú za tým. Snažíme sa čo najlepšie zatknúť tých, ktorí sú páchateľmi násilia na našej komunite, na našom meste a na našich občanoch, “uzatvára Smith.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *