Demonštranti v USA kričali na policajta, aby si pred nimi kľakol. To čo urobil si vychutnal (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Demonštranti v USA kričali na policajta, aby si pred nimi kľakol. To čo urobil si vychutnal (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

“Na kolená!” dožadovali sa demonštrujúci v massachusettskom meste Lowell po policajtovi, ktorý monitoroval ich protest proti rasizmu. Mal tak dokázať, že je na ich strane. Mali však smolu, dočkali sa iba úsmevu a otočky. Policajt im ukázal chrbát!

Po celých Spojených štátoch sa začali demonštranti dožadovať od policajtov, aby si pred nimi kľakli na kolená a ukázali im tak, že sú na ich strane. Na internete sa objavili videá, kde si policajti kľaknú pred demonštrantov a ukazujú im, že sa im podvolili.

Policajt v Messachusetts však totálne odignoroval demonštrantov a miest toho, aby si pred nimi kľakol sa im s úsmevom na tvári otočil chrbtom.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *