Dankova tragédia v priamom prenose s Kotlebom. Presvedčiť mohol len naivných voličov - MAGAZÍN 1
Komentáre

Dankova tragédia v priamom prenose s Kotlebom. Presvedčiť mohol len naivných voličov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sa na TA3 mal udiať duel roka Kotleba vs. Danko. Bohužiaľ, ako som čakal, Danko z toho urobil prízemnú show na štýl neoliberálnych zmätencov.

Hneď v úvode vytiahol fotku Mariana Kotlebu v uniforme z pred 20tich rokov, ako by to, že Kotleba si uctieva Slovenskú históriu, bolo tým najhorším čo môže človek spáchať.

Danko sa snažil zahrať to na rolu mentora a Kotlebu poučovať, ale, dá sa to veriť niekomu, kto tak okradol štát, ako Danko, ktorý olizuje kapitánske výložky, preskakuje mu hlas, keď klame a bojuje za islam?

Ani jeho hra na priateľstvo s Ruskom ma nepresvedčila a naťahovania sa za Putinom, aby mal fotku a mohol sa pochváliť, mu nepomohla. Pretože Rusi ho síce pozvali, ale dobre vedia, ako Dankov minister Gajdoš plní rozkazy NATO a Rusko označujú za hrozbu na každom zhromaždení. Rusi len taktizujú a Danko je len predseda parlamentu. Sú to len ruské stratégie, oni ani nevedia, kto dáky privatizér, ktorý sa spojí aj s Bugárom, len aby vládol, v skutočnosti je. Šlo im len o Slovenské zastúpenie. Žiadny vzťahy s ním nemajú.

Veď to práve Andrej Danko urobil nákup amerických stíhačiek za toľko tisíciek miliónov, že sme tu mohli mať v každom krajskom meste modernú nemocnicu alebo stovky bytov zadarmo pre mladé rodiny, ktoré sa dnes musia zadlžovať. Takto Danko popravil slovenskú ekonomiku a naše miliardy sme poslali Američanom.

Vždy keď Andrej Danko nevedel dnes v dueli s Kotlebom povedať rozumný argument, vytiahol niekoľkokrát starú Kotlebovu fotku v uniforme a smial sa ako druhák na základnej škole so slovami „toto ste si šili v detskej izbe pán Kotleba?“. Úbohé pán Danko, ale nie viac, ako to, keď mlátite vaše milenky. Ale to už je vaše svedomie.

Rozumného voliča nedokáže Andrej Danko presvedčiť nikdy. On sa len snaží úboho presviedčať o svojej realite, ktorá je už nám všetkým smiešna.

Komentár M.V.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *