Danko zabudol, že bol dnes opitý a komentáre na jeho stránke, ktoré ho usvedčujú záhadne miznú - MAGAZÍN 1
Slovensko

Danko zabudol, že bol dnes opitý a komentáre na jeho stránke, ktoré ho usvedčujú záhadne miznú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda Slovenskej Národnej Strany dnes v rádiu Expres hneď v úvode držiac sa oboma rukami stola upozornil moderátora veselým tónom, že je trošku omámený, lebo včera “trošku” popíjal pri hokeji.

Počas relácie dokonca priznal niekoľkokrát a upozorňoval moderátora, aby na neho nebol taký tvrdý, lebo včera popíjal alkohol. Dokonca moderátorovi niekoľkokrát vyznal city a opakoval “ja vás mám naozaj rád”.

Na jeho facebookovej stránke sa však ihneď po relácii a mediálnej prezentácii jeho vystúpenia objavil status, kde sa vyhradil, že by bol pod vplyvom alkoholu.

“Áno, priznávam, dnes mám náročnejší deň, no dôrazne sa ohradzujem, že by som bol pod vplyvom alkoholu pri plnení si svojich povinností. Tie som si vždy plnil a plním zodpovedne. Naopak, bolo by veľmi nezodpovedné, keby som kvôli tomu vynechal svoje pracovné aktivity.” uvádza sa v statuse.

Pod týmto príspevok sa však začali objavovať komentáre, v ktorých sa buď ľudia pýtajú, prečo teda predseda Národnej rady v rádiu tvrdil, že pil alkohol alebo zdieľané video, kde je jasne vidieť, že Andrej Danko nieje v úplne stopercentnom stave. Tieto komentáre však začali záhadne miznúť a ostali tam len tie pozitívne na osobu Andreja Danka. My sme však niektoré z nich stihli uložiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *