Danko tvrdil Kotlebovi, že v jeho rodnej Revúcej ho vždy porazil. Klamal! Prehral tam aj tieto voľby - MAGAZÍN 1
Slovensko

Danko tvrdil Kotlebovi, že v jeho rodnej Revúcej ho vždy porazil. Klamal! Prehral tam aj tieto voľby

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Určite si spomínate na nedávny duel medzi Andrejom Dankom a Marianom Kotlebom na TA3.

Do tohto duelu vyzval Kotlebu samotný Danko, ktorý chcel faktami presvedčiť voličov ĽSNS, ako sú klamaní a zmätení. Okrem prázdnych rečí však dokázal len neustále vyťahovať fotku Mariana Kotlebu, kde bol ešte mladým chlapcom pred tridsiatkou v uniforme Slovenského štátu.

Danko sa síce tváril, že jeho slová majú váhu, ale klamal a to úplne. V polovici relácii mu Kotleba pripomenul, ako jeho rodina zbohatla na privatizácii Lesostavu v Revúcej.

“Pán Kotleba, aj keď to radi všade rozprávate, ja som neni žiaden privatizér” povedal Danko v relácii a dodal, že je rád, že ho (poz. red. vo voľbách) porazil v jeho milovanej Revúcej.

Pravda je však taká, že vo voľbách 2016 získala strana Mariana Kotlebu v Revúcej 17,43% hlasov a Dankova SNS, len 8,26% hlasov. To znamená, že Andrej Danko si svoje vyjadrenia vymýšľa a možno ani nevie, o čom rozprával, ale len chcel, aby to vyzeralo dobre.

V jeho milovanej Revúcej, o ktorej tak Andrej Danko hovorí, kde jeho rodina privatizovala a zarobila milióny korún, však Danko opäť proti Kotlebovi prehral aj v posledných voľbách do Európskeho parlamentu. ĽSNS získala v Revúcej tento krát 17,74% hlasov a strana Andreja Danka si pohoršila o polovicu a získala len 4,81% hlasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *