Politika

Danko: „Mladí ľudia volia Kotlebu preto, lebo si negooglia koncentračné tábory.“

Posledný prieskum na vzorke mladých ľudí vo veku 18 – 29 rokov ukázal, že ak by volili len títo ľudia, s obrovským náskokom by zvíťazila strana Mariana Kotlebu.

Keď sa v relácii Na Hrane opýtal moderátor Andreja Danka, prečo mladí ľudia volia ĽSNS, odpovedal, že by si mali vyhľadať na googli, čo je to koncentračný tábor a videli by, čo je to druhá svetová vojna.

Kotleba však už niekoľkokrát opakovane jasne povedal, že rešpektuje výsledky druhej svetovej vojny a nepopiera holokaust.

6 Replies to “Danko: „Mladí ľudia volia Kotlebu preto, lebo si negooglia koncentračné tábory.“

  1. Kotleba rešpektuje výsledky druhej svetovej vojny. Tu zašiel priďaleko, veď reštektovať znavená výslovene si niečo vážiť ! Ako možno si niečo vážiť keď nás Slovákov pripravili oo našu štátnosť ?!

    1. Pan predseda Danko.niesom fasista, fašizmus sa mi štíti. Želám vám veľa voličov, ale to sa nestane pretože ľudia ktorý vedia počítať koľko sú dve a dve, Vašej strane hlas nedajú. Skôr budú voliť niekoho kto je inteligentnejšií a národnej si. Vy to určite nebudete. Dúfam že vaša strana už po voľbách nebude, vy ste hrobar SNS rovnako ako pán Hlina je hrobarom KDH. Hanbite sa všetci koľko Vás tam je. Darmozraci

  2. Pán Danko, neviem či ste „absolvovali“ základnú a strednú školu odpisovaním, ako pri Vašom doktoráte, ale „priemerne“ inteligentný človek si vie zrátať, kedy koncentráky vznikli, a koľko rokov má pán Kotleba a členovia ĽSNS, takže nijako sa nemohli podieľať na druhej svetovej vojne a na „výstavbe“ koncentrákov. Nerozumiem, ako to teda súvisí s tým, že dnešný mladý ľudia chcú voliť ĽSNS. Ja mám 62 rokov a ubezpečujem Vás, že môj hlas má ĽSNS istý tak, ako pri predošlých voľbách. Ak by ĽSNS mala príležitosť splniť len jedno percento z toho, čo komentujú na stave, v akom sa Slovensko nachádza, tak by to bolo v porovnaní s Vašou SNS, veľmi veľa a ľudia by si toho veľmi vážili. Vaša strana narobila škody, ktoré budeme odstraňovať ešte veľmi dlho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *