Danko klamal, že Kuffa nebude voliť Kotlebovcov: “Drzosť Danka nemá hraníc!” píše brat kňaza

V stredajšej relácii na RTVS predseda parlamentu a šéf strany SNS Andrej Danko tvrdil predsedovi ĽSNS Marianovi Kotlebovi, že kňaz Marian Kuffa nebude voliť Kotlebovcov.

Dnes tieto opätovné klamstvá vyvrátil samotný brat Mariana Kuffu. Štefan Kuffa, ktorý kandiduje na kandidátke Kotlebovcov sa vyjadril na sociálnej sieti na stránke samotného kňaza.

“Andrej Danko dnes v televíznej debate na RTVS berie opakovane do úst môjho brata Mariána Kuffu. Marián Kuffa verejne vyzval ľudí, aby v týchto voľbách volili tú stranu, ktorá hlasovala jednoznačne za ochranu života a proti genderizmu. Andrej Danko nehlasoval niekoľkokrát za ochranu života a kvôli jeho chýbajúcemu hlasu takýto zákon ani neprešiel. Proti životu opakovane hlasovala aj SNS. Ak Andrej Danko chce vidieť, že Marián Kuffa ako súkromná osoba bude voliť svojho brata, čo je normálne a logické nielen preto, že sme bratia, ale preto, že vždy som stál na strane ochrany života a rodiny, tak mu môžem okopírovať SMS správu od môjho brata. Andrej Danko nie je hovorcom môjho brata, našej rodiny a vyprosujeme si takéto výroky. Je smutné, že som toto musel napísať, ale drzosť Andreja Danka nemá hraníc. S vďakou za porozumenie a podporu všetkým. Štefan Kuffa, brat kňaza zo Žákoviec.”

Danko ďalej v relácii klamal aj o tom, že Kotlebu v Rusku nechcú. Dnes už vieme, že Kotlebovci komunikujú s ľuďmi od Vladimira Putina a ak by boli súčasťou vlády, dokázali by mať dobré vzťahy aj smerom na východ.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *