Ďalšie video pre mladých Slovákov, ktoré má z EÚ urobiť raj na zemi. Vďaka EÚ môžeme byť vraj radi, za tieto veci (Video) - MAGAZÍN 1
Komentáre

Ďalšie video pre mladých Slovákov, ktoré má z EÚ urobiť raj na zemi. Vďaka EÚ môžeme byť vraj radi, za tieto veci (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ďalšie nenápadné propagačné video pre Európsku Úniu? (Video na konci článku)

Mladý človek vo videu tvrdí, že bez Európskej únie by sme mali úplne iný život ako dnes. Svet by sa nám úplne zmenil už ráno v kúpeľni, kde by sme si umývali zuby nekvalitnou zubnou pastou, pretože EÚ kontroluje kvalitu výrobkov. Zaujímavé, že na Slovensku a do východnej Európy sú aj tak posielané druho až treťotriedne výrobky a potraviny.

Ďalej mladík hovorí, že potraviny by boli tri krát drahšie a už sladkosť ráno cestou do školy by stála, ako letenka na mesiac. Zaujímavé je, že potraviny boli pred vstupom do EÚ lacnejšie v pomere k platom. Veď sa stačí opýtať ľudí, čo vtedy žili a dôležité sú fakty. Veď pred 30-timi rokmi dokázala sama žena z jednej výplaty predavačky uživiť dve deti a zaplatiť účty. Dnes dievča, ktoré pracuje ako predavačka, uživí ledva seba. Takže tá EÚ nám asi v tomto až tak nepomohla, ale poďme sa pozrieť na dezinformácie vo videu ďalej.

Takže bez únie by sme si umyli zuby nekvalitnou pastou a kúpili si Horálku za 35€ (1054 korún slovenských) a prišli by sme vraj do školy, ktorá by bola celá schátraná a rozbitá, neboli by tam počítače, lebo všetko máme z eurofondov a učitelia by nás učili ako jesť príborom. Lebo bez únie, by sme asi žili na stromoch.

Na konci videa ešte použili posledný ťah na mladých, že na dovolenke by sme nemali dáta v mobile, lebo to dokázala vybaviť len únia a nikto iný na svete. Čistá propaganda na mladých ľudí, ako urobiť z EÚ niečo dokonalé, bez čoho by bol svet len chladným smutným miestom.

Áno, únia môže byť skvelá, ale pre západné krajiny, ktoré vyciciavajú našu ekonomiku a náš lacný pracovný trh. Stačí sa pozrieť na jednoduché fakty. Dnes si človek musí vziať hypotéku na 40 rokov, aby si kúpil starý byt, ktorý postavili komunisti a tie byty vtedy dávali buď zadarmo, alebo za pár korún ľudom a každý mal prácu. Nie. Komunizmus by som nechcel, ale nechcem ani úniu, ktorá je nevýhodná. Slovákom v celej únii najviac narástli ceny potravín a máme skoro najnižšie platy. Takto nevyzerá dobrý život v únii. Ja len dúfam, že tieto voľby vyhrajú strany a ľudia, ktorí toto zmenia.

Komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *