Zo sveta

Ďalšie šialené video plné revu a bolesti: Tlupa černochov podpaľovala belocha, ktorý im utekal

Na sociálnej sieti Twitter sa posledné týždne objavuje rad videí, ktoré upozorňujú na hnutie #blacklifematters trochu iným spôsobom. Ide totiž o záznamy násilných akcií, ktorých sa černosi dopúšťajú na bielych obyvateľoch. Podobných scén možno k dnešnému dňu nájsť nespočetné množstvo.

Video na Twitteri publikoval užívateľ Yogi 27. júna. Tento muž sa k populárnej sieti prihlásil prvýkrát v roku 2010 a od tej doby ho sleduje cez 11 tisíc takzvaných followerov. Yogi pravidelne publikuje názory, odkazy na stránky a taktiež fotky alebo videa. Jedným z nich je aj záznam nepochopiteľného násilia, ktorého sa dopustila skupina černochov na neznámom mieste. Yogi k nemu uviedol, že sa jedná o odvrátenú stranu protestujúcich zhora uvedeného hnutia („other side of Black Lives Matter protest“).

Na zázname je zreteľne počuť angličtina. Jeden z mužov v úvode pokrikuje, aby mu ten druhý podal zapaľovač. Celá udalosť trvá len niekoľko desiatok sekúnd a jej zmyslom nie je nič iné ako do utekajúceho muža strieľať svetlicami a inými zápalnými prostriedkami. Tento muž je najprv vyhnaný z auta, potom sa naň koná doslova hon. Černosi na neho útočia z bezprostrednej blízkosti, a kedykoľvek sa snaží utiecť, je nahnaný de facto do kúta, kde čelí ďalšej „zábave“ opísanej skupiny.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

5 Replies to “Ďalšie šialené video plné revu a bolesti: Tlupa černochov podpaľovala belocha, ktorý im utekal

 1. I think what you posted made a great deal of sense.
  However, think on this, what if you added a little information? I
  am not suggesting your information isn’t good., however suppose you added
  something that makes people desire more? I mean Ďalšie šialené video plné revu a bolesti:
  Tlupa černochov podpaľovala belocha, ktorý im utekal – MAGAZÍN 1 is kinda
  boring. You might glance at Yahoo’s front page and
  see how they create post titles to grab viewers interested.
  You might add a related video or a pic or two to get readers
  excited about what you’ve got to say. In my opinion, it could make your blog a little livelier.

 2. Když černoši chtějí zaživa upálit bělocha, nuž tak podle v západním světe vládnoucích krajně ultralevičáckých neomarxistických ultraliberálních fašistů je toto udělat zřejmě asi v nejlepším pořádku, neboť neslyšel jsem nikoho z těch jejich pseudonovinářských presstitutů, aby proti tomuto barbarskému zločinu alespoň trochu protestoval.
  To naopak pokud by čistě hypoteticky někde nějaká skupina bělochů chtěla upálit nějakého černocha, nuž tak to by se všechna média západních krajně ultralevičáckých neomarxistických ultraliberálních fašistů z toho šla úplně zbláznit a minimálně měsíc by každý jeden den od včásného rána až do večera vládnoucí západní soudruzi krajně ultralevičáčtí neomarxističtí ultraliberální fašisté a jejich pseudonovinářští presstituti nemluvili o ničem jiném!

 3. Just wish to say your article is as surprising.

  The clarity in your post is simply cool and i could assume you are an expert on this subject.
  Well with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming post.

  Thanks a million and please keep up the gratifying work.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *