Zo sveta

Ďalšie šialené video plné revu a bolesti: Tlupa černochov podpaľovala belocha, ktorý im utekal

Na sociálnej sieti Twitter sa posledné týždne objavuje rad videí, ktoré upozorňujú na hnutie #blacklifematters trochu iným spôsobom. Ide totiž o záznamy násilných akcií, ktorých sa černosi dopúšťajú na bielych obyvateľoch. Podobných scén možno k dnešnému dňu nájsť nespočetné množstvo.

Video na Twitteri publikoval užívateľ Yogi 27. júna. Tento muž sa k populárnej sieti prihlásil prvýkrát v roku 2010 a od tej doby ho sleduje cez 11 tisíc takzvaných followerov. Yogi pravidelne publikuje názory, odkazy na stránky a taktiež fotky alebo videa. Jedným z nich je aj záznam nepochopiteľného násilia, ktorého sa dopustila skupina černochov na neznámom mieste. Yogi k nemu uviedol, že sa jedná o odvrátenú stranu protestujúcich zhora uvedeného hnutia („other side of Black Lives Matter protest“).

Na zázname je zreteľne počuť angličtina. Jeden z mužov v úvode pokrikuje, aby mu ten druhý podal zapaľovač. Celá udalosť trvá len niekoľko desiatok sekúnd a jej zmyslom nie je nič iné ako do utekajúceho muža strieľať svetlicami a inými zápalnými prostriedkami. Tento muž je najprv vyhnaný z auta, potom sa naň koná doslova hon. Černosi na neho útočia z bezprostrednej blízkosti, a kedykoľvek sa snaží utiecť, je nahnaný de facto do kúta, kde čelí ďalšej „zábave“ opísanej skupiny.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *