Politika

Ďalší to vzdal! Po Trubanovi odmieta s Uhríkom diskutovať aj Kiska. Vyhovárajú sa na fašizmus

Dnes sme informovali o tom, že líder progresívcov Michal Truban zrušil svoju účasť na diskusii so zástupcami politických strán, ktorá sa má uskutočniť 29. októbra 2019 v aule Ekonomickej univerzity v Bratislave. Krátko po tom sa k nemu pridal ďalší liberálny politik – exprezident Andrej Kiska. Obaja svoju neúčasť ospravedlňujú tým, že v diskusii vystúpi aj podpredseda „fašistickej“ strany.

Kiska zároveň kontaktoval aj ostatných účastníkov diskusie, ktorí mu mali prisľúbiť, že svoju účasť zvážia.

Organizátori podujatia do diskusie pozvali všetky politické strany, ktoré mali pred rozosielaním pozvánok v prieskumoch viac než 5 percent. Podľa nich má aj Ľudová strana Naše Slovensko „plné právo uchádzať sa o hlasy voličov v politickom ringu“.

Podľa organizátorov však Truban i Kiska dopredu vedeli, že diskusie sa zúčastní aj zástupca ĽSNS, no i tak účasť najskôr potvrdili. 

zdroj: prehladsprav.sk

4 Replies to “Ďalší to vzdal! Po Trubanovi odmieta s Uhríkom diskutovať aj Kiska. Vyhovárajú sa na fašizmus

    1. To sú euroboľševici! Kiska priamo synáčik komunistického funkcionára, ktorý šikanoval a prenasledoval ľudí.Jeho synček čakateľ na KSČ. Truban je len narkoman s chorým mozgom, podobne ako Štefunko.

  1. …keďže Tí dvaja nesiahajú Uhríkovi ani po členky (čo sa týka inteligencie),nemôžu s ním diskutovať…nech si počkajú,kde sa bude diskutovať o pozemkoch a fajčiť ,,tráva“…

  2. A o čom by s ním diskutovali? Drogy neberie, pozemky nekradne, Slovensko má rád , takže žiadny spoločník do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *