Ďalší mladý futbalista z Anglicka skolaboval na ihrisku. V poslednej dobe takéto prípady pribúdajú - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Ďalší mladý futbalista z Anglicka skolaboval na ihrisku. V poslednej dobe takéto prípady pribúdajú

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kolapsy športovcov priamo na ihriskách pribúda a ďalšia tragédia sa stala futbalistovi Charliemu Wykeovi. Futbalový útočník sa v predzápasovej rozcvičke zrútil a okamžite bol prevezený do nemocnice.

28-ročný útočník Wiganu Wyke bol na mieste ošetrený zdravotníckym personálom a po prevoze do nemocnice bol v stabilizovanom stave. Po úvodných vyšetreniach ale zostáva na pozorovaní, pričom lekári pozorne monitorujú jeho stav. K situácii sa ihneď vyjadril predseda Wiganu Talal Al Hammad. “Modlím sa, aby si sa uzdravil a čoskoro získal späť svoju silu, Charlie,” napísal na sociálnej sieti. 

Ku nešťastnej situácii sa vyjadril aj generálny riaditeľ Wiganu Mal Brannigan, ktorý nezabudol poďakovať všetkým, ktorí sa o hráča po kolapse postarali. “V prvom rade je absolútnou prioritou zdravie hráča a pomoc poskytovaná jemu aj jeho rodine. Ako klub by sme radi vyjadrili uznanie všetkým, ktorí príkladne zareagovali a o Charlieho sa postarali,” uviedol.

One Reply to “Ďalší mladý futbalista z Anglicka skolaboval na ihrisku. V poslednej dobe takéto prípady pribúdajú”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *