Čo to z Kotlebu chcú zase urobiť? Vadí im, že ho privítala asistentka? - MAGAZÍN 1
Slovensko

Čo to z Kotlebu chcú zase urobiť? Vadí im, že ho privítala asistentka?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Denník Nový Čas opäť prerazil dno žurnalistiky. Pustili sa do Kotlebu a bez faktov sa ho snažili pošpiniť. Foto: cas.sk

Marian Kotleba sa v týchto dňoch vrátil z dovolenky, ktorú strávil so svojou manželkou, synom a rodinou známou v destinácii Slovákov v Egypte.

Denník Nový Čas sa okamžite pustil do Kotlebu a vyčítali mu, že odporca migrantov dovolenkuje v moslimskej krajine.

“Známy odporca imigrantov sa vybral na dovolenku do Egypta. V prevažne moslimskej krajine trávil čas s manželkou Frederikou a ich malým synom.” uvádza denník.

Reakcie ľudí v diskusiách pod článkom však dávali jasne najavo, že dovolenkovať v moslimskej krajine nie je nič zlé, a aj keď má človek kritické postoje k nelegálnej migrácii, môže predsa dovolenkovať v moslimskej krajine.

“Čo má odpor k migrácii spoločný so zaplatenou dovolenkou? Slováci si platia a legálne cestujú do ich krajiny na rozdiel od nich, ktorí sem idú nelegálne a ešte im všetko musíme platiť my!” napísal nahnevaný komentujúci pod článok.

Nový Čas sa kotlebovcov pýtal, či sa výlet do moslimskej krajiny neprieči ideálom strany, ktoré vyznávajú. „Dovolenka Mariana Kotlebu v Egypte práveže dokazuje, že s cudzími kultúrami v cudzích krajinách nemáme žiadny problém. Je však rozdiel ísť niekam na krátku exotickú dovolenku a rozdiel pretláčať multikultúrnu exotiku sem na Slovensko. Ak niekto považuje dovolenku v Egypte za zlú, tak práveže tento človek má blízko k rasizmu,“ skonštatoval podpredseda Milan Uhrík.

Po tom, ako Nový Čas nazval Kotlebovu stranu opäť fašistickou, mu vytkol aj privítanie jeho asistentky, ktorá ho privítali tradičným objatím. Denníku asi išlo o navodenie bulvárnej situácie, ktorá mala Kotlebu zdiskreditovať.

Zdroj: čas.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *