Čo sa to deje? Ďalšia prevádzka zakazuje vstup zaočkovaným! Takto to vysvetlili - MAGAZÍN 1
Slovensko

Čo sa to deje? Ďalšia prevádzka zakazuje vstup zaočkovaným! Takto to vysvetlili

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po bratislavskej advokátskej kancelárii, ktorá odmieta poskytnúť svoje služby zaočkovaným, sa k nej pridáva aj ďalšia prevádzka. ZÁKAZ VSTUPU ZAOČKOVANÝM OSOBÁM, takýto nápis sa objavil na ďalšej prevádzke v Bratislave. Oznam tvrdí, že všetci zaočkovaní môžu byť bezpríznakoví prenášači vírusu. 

Bratislavské noviny priniesli informáciu o galérii a filatelistickom obchode na Mickiewiczovej ulici v Bratislave, ktorá zavesila na svoje dvere nápis, ktorý zakazuje vstup všetkým zaočkovaným zákazníkom proti koronavírusu. Oznam tvrdí, že všetci zaočkovaní môžu byť bezpríznakoví prenášači vírusu. 

Prevádzka taktiež zakazuje vstup poslancom NR SR, členom vlády a všetkým, ktorí schvaľujú dodržiavanie vyhlášok hlavného hygienika Jána Mikasa a tak sa pridávajú do odboja proti politikom, ktorý spustila práve reštaurácia v Bratislave, Dunajský pivovar, o ktorej sme informovali pred pár dňami. 

Bratislavské noviny sa pokúšali osloviť aj majiteľa obchodu, ten im sľúbil odpovede len vtedy, ak sa oni vyjadria o tom, čo si myslia o Mikasových vyhláškach. 

Bratislavská galéria nie je prvým miestom, ktoré zakazuje vstup do obchodu zaočkovaným ľuďom. Pridali sa k advokátskej kancelárii Weis & Partners, ktorá taktiež zakazuje vstup klientom a potenciálnym zamestnancom, ktorí buď čakajú na vakcináciu, alebo už sú po nej.