Cítil nátlak? Huďo opúšťa Infovojnu a ostáva vysielať na Kulturblogu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Cítil nátlak? Huďo opúšťa Infovojnu a ostáva vysielať na Kulturblogu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dlhoročný hosť internetového rádia InfoVojna ukončuje spoluprácu s Norbertom Lichtnerom a ostáva vysielať na portáli, ktorý založili mladí konzervatívci.

Ľubo Huďo tak ostáva vysielať na Kulturblogu (KB), ktorý preslávila mladá študentka Lívia.

Toto je celé vyjadrenie Ľuba Huďa:

“Vzhľadom na rozdielny pohľad na ďalšie moje pôsobenie v reláciách Informačnej vojny(IV) som sa rozhodol ukončiť spoluprácu na audio a video vlnách IV. Problém vznikol s tým, že vysielam aj v relácii Kulturblogu(KB) Po stopách pravdy a svoju úlohu zohrali aj ekonomický faktor a odlišné vnímanie mojich aktivít v rámci IV a KB.

Pretože nevidím rozdiel, pokiaľ ide o moju osobu v tom, ako informujem či už v rámci IV alebo KB, nakoľko zostávam konzistentným v hodnotových a názorových vyjadreniach, odmietol som pristúpiť na výber, buď IV alebo KB za stanovených podmienok – v prípade pokračovania spolupráce s KB, môžem vysielať v IV raz týždenne, alebo mám opustiť KB a môžem v IV vysielať neobmedzene. Takúto možnosť výberu považujem za nátlak, pod ktorým nemienim pracovať, pretože som si rôzne nátlakové akcie užil dostatočne v mainstreame.

Želám každému alternatívnemu projektu, v ktorom nejde len o finančnú prosperitu, ale v prvom rade o demaskovanie lží a manipulácie oficiálnej propagandy, aby sa mu darilo. Nech si poslucháč a divák slobodne vyberie informačný zdroj. Naďalej budem pôsobiť v reláciách Kulturblogu.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *