Cigániková sa dala zaočkovať bez vakcíny! Dáte si aj vy takú? šíri sa internetom

Sociálnymi sieťami sa šírila fotografia vládnej poslankyni Cigánikovej zo SaS-ky, kde má byť očkovaná, no na fotografiách nie je vidieť ihlu ani miesto vpichu. Vyzerá to, že je to celé len hrané a niektorí ľudia to zdieľali s tým, že ide o podvod na očkovanie. Realita je však taká, že Cigániková vtedy len použila viac ako dva roky starú fotografiu z iného očkovania.

Informáciu priniesol portál AFP Fakty, ktorý dostal od Cigánikovej aj aktuálne fotografie z už očkovanie proti Covid 19 od spoločnosti AstraZeneca. Ľudia tento hoax zdieľali s popisom, že Cigániková sa dala očkovať bez vakcíny „Dáte si aj vy takú?“ pýtal sa autor.

Prečo na fotografii nie je vidno ihlu a vpich samotný, zdôvodnila Cigániková tým, že zdravotná sestra ju zakryla rukou. „Ihlu nie je vidno, lebo pani sestrička použila malú striekačku a zakryla ju rukami. Verte mi, cítila som ju, určite tam bola,“ uviedla pre fakty.afp.com

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353