Cigániková sa chvastá, že jazdí na BMW a chodí na dovolenky. Môžeme jej závidieť život političky - MAGAZÍN 1
Slovensko

Cigániková sa chvastá, že jazdí na BMW a chodí na dovolenky. Môžeme jej závidieť život političky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslankyňa Jana Cigániková zverejnila video, kde hovorí o svojom živote a ceste do politiky. Na videu vidíme, že sa političke žije dobrý život a nejeden Slovák jej môže závidieť.

„Ja som pred tým robila v banke. Mala som veľmi dobré miesto aj veľmi dobre platené. A vtedy som aj mala prvé bábätko, len tá daň za to bola, že som to dieťa vôbec nevidela. V podstate som odchádzala z domu, keď ešte spal a prichádzala som, keď už spal. A preto som sa pustila do podnikania,“ spomína Cigániková vo svojom videu.

Vo videu hovorí o tom, ako sa o seba stará, cvičí, trávi čas so svojimi blízkymi. Životným štýlom však zdvihla krvný tlak niektorým ľuďom. „A brať poslanecký plat zadarmo,“ rozčúlil sa jeden z nich. Pohotová Cigániková mu však nafrnene kontrovala: „No. A ešte aj na bavoráku jazdím a v lete chodím na dovolenky.