Chystá sa očkovací preukaz, ktorý nám dovolí slobodne cestovať? Klus verí, že to presvedčí ľudí dať sa očkovať

Uľahčiť cestovanie obyvateľom Európskej únie by mohol takzvaný očkovací preukaz. V tejto súvislosti sa čo raz častejšie hovorí medzi predstaviteľmi EÚ.

Tajomník ministra zahraničných vecí Martin Klus v TA3 hovoril o tom, že by sa človeku priradil QR kód a ten by uľahčil ľahšie cestovanie naprieč Európou. Takýto očkovací preukaz by podľa Klusa mohol presvedčiť aj tých, ktorí sa do teraz nechceli dať zaočkovať, aby sa dali.

List s takýmto návrhom už zaslal aj grécky premiér podpredsedníčke Európskej komisie a lídri túto tému otvoria na najbližšom summite EÚ.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353