Slovensko

Chystá sa ďalší veľký protest proti vláde. Mazurek pozýva 17.novembra na prechádzku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po veľkom protivládnom proteste, ktorý sa konal ešte v októbri sa na sociálnych sieťach začínajú znovu ukazovať ďalšie pozvánky na 17.novembra 2020.

Opäť je táto akcia zvolávaná náhodnými ľuďmi a nenašli sme za ňou žiadnu oficiálnu organizáciu. Okrem toho stále platí núdzový stav a zákaz zhromažďovania sa. To, však ale protestujúcim nevadí a na sociálnych sieťach takéto pozvánky zdieľajú stovky a stovky ľudí.

Najnovšie sa k nim pripojil aj poslanec Milan Mazurek, ktorý na sociálnej sieti uverejnil príspevok „Prechádzka za slobodu a demokraciu“ a pozíva ľudí 17.11.2020 o 16:00 na Hodžovo námestie pred prezidentský palác.

„Slovenský národ bol zradený všetkými orgánmi ustanovenými na ochranu svojich práv a slobôd. Ústavný súd, Generálna prokuratúra, Verejná ochrankyňa práv, aj Pellegriniho zbabelí oportunisti v parlamente… Tí všetci odmietli zastaviť Matoviča v jeho šialených, protizakonných a protiústavných činoch. Slovenský národ si preto opäť musí pomôcť sám. Musí ukázať, že si svoju slobodu váži a je ochotný za ňu bojovať! Matovič predstavuje najväčšie zlo, aké Slovensko v jeho čele zastupovalo a my sa zlu musíme postaviť. Vidíme sa preto na prechádzke za slobodu a demokraciu Slovenského národa, 17. novembra 2020 o 16:00 pred Prezidentským palácom.“ píše Mazurek.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!