Zo sveta

Chorváti v pohraničných obciach sú nešťastní: Migranti im robia zo života peklo

Obyvatelia žijúci v malých mestách pozdĺž východnej hranice Chorvátska tvrdia, že sú hlboko znepokojení nelegálnymi migrantami prechádzajúcimi do zeme z Bosny a Hercegoviny.

Zvýšený počet migrantov v okolí obce Vrgorac vyvolalo obavy medzi miestnymi obyvateľmi. Niektorí hovoria, že migranti prispievajú k rastúcemu zločinu v tejto oblasti, uvádza Dnevnik Hrvatska.

„Vyzývam ministra Bozinoviče, aby nás raz v noci navštívil a uvidí, že hranica je ako švajčiarsky syr,“ povedal jeden domáci novinárom.

Podla slov domácich obyvateľov v kedysi úplnej pokojných častiach Chorvátska sa situácia alarmujúco zmenila. Obyvatelia tvrdia, že migranti im kradnú autá a boja sa o svoj život.

Starosta obce vyhlásil, že situácia je vážna, ale nemali by byť hysterickí, pretože toto je problém pre všetky pohraničné mestá v EÚ.

Migranti prekračujú chorvátske hranice za hlasného pokriku Allahu Akbar

Tisíce migrantov denne putujú do Európy a v Bosne sa podarilo natočiť, ako ich na chorvátske hranice doprevádzajú policajné zložky.

Nie, toto nie sú zábery z roku 2015! Sú z 15. októbra 2019 a sú dôkazom toho, že migranti putujú na náš kontinent neustále. Európa sa tak deň čo deň mení a africká populácia pomaly nahradí tradičných Európanov.

Ak vám budú liberáli tvrdiť, že z migrácie nemáte mať strach, pošlite im tento článok. Ak už po tomto neotvoria oči, sú stratení…

8 Replies to “Chorváti v pohraničných obciach sú nešťastní: Migranti im robia zo života peklo

    1. Presne tak, treba im ukázať kto je domáci, tých bastardov treba skrotiť alebo biť, lebo si budú dovolovat všade kde ich dojebu. Všade kam ich usadia robia bordel a zlo svine!

  1. Je mi zle keď to vidím.chce sa mi plakať od bezmocnosti.preco ,z akého dôvodu ich púšťajú cez hranice,prečo preboha.ved nás zožerú zaživa.niekde som čítala ,že je pripravených 240 miliónov na presidlenie.europa je na prahu vojny

    1. Presne ako píšeš aj mne je z toho moc smutno a keď vidím niektoré reálne videá je mi tiež do plaču 😥a preklinam takých ktorý ich stále vítajú a nechajú si islamizovat svoju krajinu, to je fakt do plaču 🤔

  2. A preto treba voliť konzervatívne, pronárodné strany …

    NIE LIBERÁLOV, ktorí toto schvaľujú a týchto migrantov vozia a presídľujú po celej EU cez americko-sorošovské, pašerácke mimovládky !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *