Chorváti v pohraničných obciach sú nešťastní: Migranti im robia zo života peklo - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Chorváti v pohraničných obciach sú nešťastní: Migranti im robia zo života peklo

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Obyvatelia žijúci v malých mestách pozdĺž východnej hranice Chorvátska tvrdia, že sú hlboko znepokojení nelegálnymi migrantami prechádzajúcimi do zeme z Bosny a Hercegoviny.

Zvýšený počet migrantov v okolí obce Vrgorac vyvolalo obavy medzi miestnymi obyvateľmi. Niektorí hovoria, že migranti prispievajú k rastúcemu zločinu v tejto oblasti, uvádza Dnevnik Hrvatska.

“Vyzývam ministra Bozinoviče, aby nás raz v noci navštívil a uvidí, že hranica je ako švajčiarsky syr,” povedal jeden domáci novinárom.

Podla slov domácich obyvateľov v kedysi úplnej pokojných častiach Chorvátska sa situácia alarmujúco zmenila. Obyvatelia tvrdia, že migranti im kradnú autá a boja sa o svoj život.

Starosta obce vyhlásil, že situácia je vážna, ale nemali by byť hysterickí, pretože toto je problém pre všetky pohraničné mestá v EÚ.

Migranti prekračujú chorvátske hranice za hlasného pokriku Allahu Akbar

Tisíce migrantov denne putujú do Európy a v Bosne sa podarilo natočiť, ako ich na chorvátske hranice doprevádzajú policajné zložky.

Nie, toto nie sú zábery z roku 2015! Sú z 15. októbra 2019 a sú dôkazom toho, že migranti putujú na náš kontinent neustále. Európa sa tak deň čo deň mení a africká populácia pomaly nahradí tradičných Európanov.

Ak vám budú liberáli tvrdiť, že z migrácie nemáte mať strach, pošlite im tento článok. Ak už po tomto neotvoria oči, sú stratení…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *