Chlapec jedol hranolky s priateľkou na ulici, prišla skupina migrantov a skoro to neprežil

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Kultúrne obohatenie najvyššieho kalibru zažil pätnásťročný chlapec, ktorý bol cez víkend brutálne napadnutý skupinou imigrantov v obci Kalmthout v Antverpách.

Keď Lennert Bastiaensen v sobotu večer jedol so svojou priateľkou na ulici hranolky, obklopila ho skupina migrantov, pričom jeden z nich, menom Nazmi, ho zhodil na zem a zakričal: „Pamätáš si, kto som?“.

Jedného z nich poznal Lennert z incidentu pred tromi rokmi. Ten skončil zmierom a dohodou o vzájomnom vyhýbaní sa. Migrant sa však chcel očividne pomstiť a tak ho s celou „tlupou“ začali brutálne biť. Pred smrťou Lennerta zachránili ľudia, ktorí mu bežali na pomoc, čo migrantov vyľakalo.

Než však stihla doraziť polícia, skupina migrantov sa rozutekala. Rodina teraz hľadá cez sociálne siete svedkov, ktorí by mohli pomôcť identifikovať páchateľov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *