Chlapec jedol hranolky s priateľkou na ulici, prišla skupina migrantov a skoro to neprežil - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Chlapec jedol hranolky s priateľkou na ulici, prišla skupina migrantov a skoro to neprežil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kultúrne obohatenie najvyššieho kalibru zažil pätnásťročný chlapec, ktorý bol cez víkend brutálne napadnutý skupinou imigrantov v obci Kalmthout v Antverpách.

Keď Lennert Bastiaensen v sobotu večer jedol so svojou priateľkou na ulici hranolky, obklopila ho skupina migrantov, pričom jeden z nich, menom Nazmi, ho zhodil na zem a zakričal: “Pamätáš si, kto som?”.

Jedného z nich poznal Lennert z incidentu pred tromi rokmi. Ten skončil zmierom a dohodou o vzájomnom vyhýbaní sa. Migrant sa však chcel očividne pomstiť a tak ho s celou “tlupou” začali brutálne biť. Pred smrťou Lennerta zachránili ľudia, ktorí mu bežali na pomoc, čo migrantov vyľakalo.

Než však stihla doraziť polícia, skupina migrantov sa rozutekala. Rodina teraz hľadá cez sociálne siete svedkov, ktorí by mohli pomôcť identifikovať páchateľov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *