Chlapci v Žiline si chceli zjesť burger v aute. Policajti im zaklopali na okienko: 1650€ pokuta! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Chlapci v Žiline si chceli zjesť burger v aute. Policajti im zaklopali na okienko: 1650€ pokuta!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tak toto sa môže stať naozaj len na Slovensku! Dvaja študenti maturanti sa v Žiline vybrali do známeho drive-in rýchleho občerstvenia, aby sa najedli v aute. Zákaz vychádzania už platil, ale stále nie ten po 20-tej hodine.

Chlapci si vzali do auta svoje hamburgeri a chceli ich zjesť ako to robí každý jeden Slovák, vo svojom aute na parkovisku. To, čo sa stalo neskôr, však nikto z nich nečakal. Portál Čas.sk prináša spoveď chlapcov, ktorí sa len chceli najesť, obišli s pokutou, ktorú do teraz nechápu!

Počas státia na parkovisku im zaklopali na okienko mestskí policajti s tým, že môžu dostať pokutu až 1 650€, pretože je zákaz vychádzania. Ten po 20:00 v tom čase ale ešte neplatil. „Bolo pred deviatou večer a v tom čase zákaz vychádzania po 20. ešte neplatil. Myslel som, že zle počujem, keď k nám prišla hliadka mestskej polície, zaklopali na okno a povedali, že je zákaz vychádzania a môžu mi dať najvyššiu pokutu 1 650 eur. To som si mal zobrať domov studený hamburger a zjesť ho doma? To je hlúpe, nie?“ píše cas.sk

Povedali mi, že parkovisko pred obchodným centrom je sledované nadriadenými, a že keby tam neboli kamery, z vlastnej vôle by to neriešili,“ a nakoniec dostali 10€ pokutu.