Chlapček je sám v nemocnici po operácii a volal mame a prosil, aby prišla. Tá sa pustila do Kollára

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Smutný príbeh Slovenky naozaj trhá srdce. Jej 8-ročného synčeka operovali a po tomto ťažko zážitku stále nemôže vidieť svoju mamu. Pandemické opatrenia to nedovoľujú, aj keď sa zúfala matka o to niekoľkokrát pokúšala a o svojom smutnom prípade sa zverila na sociálnej sieti.

Matka je z tejto situácie zúfalá. Hnevá ju, že v prípade Borisa Kollára, ktorý bol po vážnej autonehode niekoľko dní hospitalizovaný v nemocnici v Bratislave, boli zákazy návštev ignorované a pravidelne ho chodili navštevovať jeho partnerky.

“Môj osemročný syn je tretí deň po operácií. Návštevu mám zakázanú. Dnes mi prvý krát zavolal. Plakal a prosil, aby som prišla. Srdce mi išlo puknúť. Nejde to. Nemocnica akékoľvek moje žiadosti odmieta. Panika z Covidu-19 je na mieste, aj keď mi to príde mimoriadne tvrdé. Odmietli dokonca aj variantu, žeby som sa pred tým dala otestovať. A potom uvidím Borisa Kollára, ako všetkých presviedča, že jeho dámske návštevy v nemocnici neboli problém. Je mu ľúto, že vyhodili námestníčku nemocnice, ktorá sa zastala sestriček, on by jej dal len napomenutie. To čo si on o sebe myslí?

Tvária sa ako demokratická koalícia a nikto nemá odvahu poslať ho preč z funkcie predsedu parlamentu? Však toto je drzosť na entú a môže sa Matovič, Sulík i Remišová tváriť, že oni sú tá zmena. Žiadna zmena. V normálnej krajine by Kollár letel z funkcie predsedu parlamentu už potom, ako vozil v štátnej limuzíne v čase zákazu vychádzania tú mladú šťandu a po incidente v nemocnici by sa nemohol ani ukázať na verejnosti. Na hodinu by letel aj riaditeľ nemocnice a nie námestníčka, ktorá sa zastala sestričiek. To by sa stalo v normálnej krajine. Ale my sme na Slovensku a o obyčajných ľudí tu politikom nejde. Darmo to majú v názve strany.”