Chcú Kotlebu psychicky oslabiť?! Dátumy, ktoré sedia s jeho nebohým otcom sú len náhodou?!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Nekonečný súd s Marianom Kotlebom predsedom ĽSNS pokračuje. Kotleba bol obvinený kvôli šeku s číslom 1488€, ktorý daroval tri krát chudobným rodinám.

Súd bude pokračovať v septembri a dátumy, ktoré sa točia okolo tohto procesu sú viac ako zaujímavé alebo len úplnou náhodou?

Kotlebu totiž obvinili presne 20.júla a tento dátum patrí výročiu smrti jeho otca. Ďalšie predvolanie na súd prichádza na 8.septembra, kedy má nebohý Kotlebov otec narodeniny. Je to náhoda alebo chcú Kotlebu psychicky oslabiť?

„Dnes sa mi ozval advokát, že nám z politického súdu poslali predvolanie. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby… Keby ma za odovzdanie pomoci pre chudobné slušné rodiny neobvinili presne 20. júla, na výročie smrti môjho otca. A teraz dali pojednávanie na súde na 8.septembra, na jeho narodeniny.
Zaujímavé náhody, všakže?“ napísal predseda ĽSNS na sociálnej sieti.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *