Politika

Chcela len rozniesť noviny ĽSNS a Kiskov kandidát jej odkázal, že ak príde, zle to dopadne

Milan Mazurek uverejnil na sociálnej sieti konverzáciu členky Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorá roznáša predvolebné noviny tejto strany. Napísať jej mal starosta obce Čirč a kandidát za Kiskovu stranu Za Ľudí Michal Didik. Ten sa jej vyhrážal, že ak príde roznášať noviny ĽSNS ku ním, tak to zle dopadne.

„Pozrite sa, čo napísal starosta obce Čirč v okrese Stará Ľubovňa jednej našej členke ohľadom roznosu našich novín. Najprv vyhrážka, že to skončí zle a potom tento Rocky Balboa vyhlásil, že zavolá políciu… Za roznos novín politickej strany! Tento pán kandiduje za Kiskových „žaluďov“ z 59. miesta. Predstavte si, že by sa takýto „génius“ stal poslancom. Opäť sa raz ukazuje, že liberáli nepoznajú význam slova demokracia. Asi tam pôjdem noviny odniesť starostovi osobne. Snáď ma za to nepostavia pred súd .“ napísal Milan Mazurek na sociálnej sieti.

Starosta obce Čirč Didik teda tvrdí, že ĽSNS nemôže v demokratickej krajine roznášať svoje noviny. Najprv sa vyhráža a potom chce volať políciu. Aj malé dieťa však vie, že dievča, ktoré chcelo tieto noviny rozniesť a ani samotná strana nerobia nič nelegálne. Zvláštny starosta nie?

13 Replies to “Chcela len rozniesť noviny ĽSNS a Kiskov kandidát jej odkázal, že ak príde, zle to dopadne

  1. On si už len z tej fotky pýta do držky,nech mi to každý odpustí,nie som agresívny človeke niektoré papule si to priam pýtajú

  2. Nehádžte nás všetkých východniarov do jedného vreca! Som podtatranec a vyprosím si takéto všeobecne dehonestujúce vyjadrenie!

 1. tomu sa povie demokracia, nech si každý človek chváli svoju stranu a neberme mu jeho názor, bráni len ten kto sa bojí o svoje koryto, pokiaľ neubližuje slečna – pani svojou prácou, že roznáša noviny, tak čo pána starostu do toho, nech jej ponúkne svoje noviny, tak možno za odmenu roznesie aj jeho noviny, veď chce pomáhať ľudom, ale nie nadarmo sa hovorí, že z východu aj slnko vychodí naopak, asi to platí

  1. Džin z fľaše: Nech sa stane vôla tvoja. Tvoje prianie je mi rozkazom ! … Onedlho ti zaklopú na dvere… Kto to klope ?! … Noro, choď otvoriť… !

 2. Aby pan starosta nebol po volbach prekvapeny vysledkom, lebo …

  v poslednych parlamentnych volbach (2015) dopadli volby v jeho obci nasledovne:
  smer: 51,95%
  sns: 10,68%
  lsns: 10,47%
  olano: 6,78%
  kdh: 6,37%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *