Chcela len rozniesť noviny ĽSNS a Kiskov kandidát jej odkázal, že ak príde, zle to dopadne - MAGAZÍN 1
Slovensko

Chcela len rozniesť noviny ĽSNS a Kiskov kandidát jej odkázal, že ak príde, zle to dopadne

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek uverejnil na sociálnej sieti konverzáciu členky Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorá roznáša predvolebné noviny tejto strany. Napísať jej mal starosta obce Čirč a kandidát za Kiskovu stranu Za Ľudí Michal Didik. Ten sa jej vyhrážal, že ak príde roznášať noviny ĽSNS ku ním, tak to zle dopadne.

“Pozrite sa, čo napísal starosta obce Čirč v okrese Stará Ľubovňa jednej našej členke ohľadom roznosu našich novín. Najprv vyhrážka, že to skončí zle a potom tento Rocky Balboa vyhlásil, že zavolá políciu… Za roznos novín politickej strany! Tento pán kandiduje za Kiskových “žaluďov” z 59. miesta. Predstavte si, že by sa takýto “génius” stal poslancom. Opäť sa raz ukazuje, že liberáli nepoznajú význam slova demokracia. Asi tam pôjdem noviny odniesť starostovi osobne. Snáď ma za to nepostavia pred súd .” napísal Milan Mazurek na sociálnej sieti.

Starosta obce Čirč Didik teda tvrdí, že ĽSNS nemôže v demokratickej krajine roznášať svoje noviny. Najprv sa vyhráža a potom chce volať políciu. Aj malé dieťa však vie, že dievča, ktoré chcelo tieto noviny rozniesť a ani samotná strana nerobia nič nelegálne. Zvláštny starosta nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *