Chcel dať odstreliť 1000 medveďov. Z kandidátky ĽSNS ho vyhodili - MAGAZÍN 1
Slovensko

Chcel dať odstreliť 1000 medveďov. Z kandidátky ĽSNS ho vyhodili

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marek Belák, ktorý sa tento týždeň dostal do pozornosti vyjadrením, že ako poslanec NR SR by dal odstreliť tisíc medveďov, už nekandiduje za Ľudovú stranu Naše Slovensko. Tá ho dnes z kandidátnej listiny stiahla. Oznámil to prostredníctvom videa podpredseda strany Martin Beluský. Podľa jeho slov Marek Belák svoj zámer nekonzultoval s vedením strany, pričom je tento zámer v rozpore s jej programom.

„Marek Belák túto informáciu a iniciatívu zverejnil bez vedomia vedenia Ľudovej strany Naše Slovensko a aj po niekoľkých intervenciách odmietol túto informáciu zo sociálnej siete stiahnuť. Preto sme sa rozhodli, že Mareka Beláka dnešným dňom Peter Podhorský, ako splnomocnenec kandidátnej listiny, sťahuje z kandidátky a týmto všetkým občanom potvrdzujeme, že ochrana prírody, aj zvierat žijúcich v nej, je absolútnou prioritou pre našu stranu a každý, kto bude konať v rozpore s týmito zásadami, koná v rozpore s programom našej strany,“ uviedol podpredseda strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *